Artykuł sponsorowany Gdzie zabrać do naprawy pojazdy francuskich marek?

Gdzie zabrać do naprawy pojazdy francuskich marek?

Choć samochody francuskich marek posiadają w Polsce (niesłusznie) stosunkową złą opinię, to jednak francuska motoryzacja przez lata zyskała dużą popularność w naszym kraju i samochody takich marek jak Citroen, Renault czy Peugeot możemy spotkać na ulicach bardzo często. Samochody francuskich producentów są cenione za wysokie standardy bezpieczeństwa i wygodę w prowadzeniu, ale budowa tych samochodów jest dość skomplikowana. Dlatego wszelkie naprawy należy przeprowadzać w renomowanych warsztatach.

Kompleksowa naprawa francuskich samochodów

Stereotyp o dużej awaryjności samochodów francuskich powstał jeszcze w latach 80, gdy stan polskich dróg pozostawiał bardzo wiele do życzenia, przez co samochody o prostej konstrukcji sprawdzały się na nich lepiej, niż auta francuskie bardzo precyzyjnej konstrukcji (co czyniło ją delikatniejszą od mocno topornych konstrukcji). Jednak dzisiaj stan dróg uległ znaczącej poprawie, a warunki atmosferyczne są mniej dokuczliwe (zwłaszcza zimą) niż kilkanaście lat temu, dlatego precyzyjnie wykonane samochody francuskie sprawdzają się aktualnie bardzo dobrze na polskich drogach.

Naprawa samochodów produkcji francuskiej nie jest łatwym zadaniem, dlatego należy korzystać z usług doświadczonych fachowców, którzy znają konstrukcje tego typu konstrukcje doskonale. Naprawą aut francuskich zajmują się takie firmy jak Centrum Obsługi Aut Francuskich Zulugaraż, gdzie świetnie wykwalifikowani specjaliści podejmą się naprawy i obsługi technicznej pojazdów francuskich marek takich jak Peugeot, Citroen, Renault czy Dacia.


Elektronika samochodowa

Samochody francuskie są wyposażone w dużo systemów elektrycznych i elektronicznych, które znacząco poprawiają komfort i bezpieczeństwo jazdy. Odpowiednie systemy zmniejszają spalanie oraz ograniczają zużycie opon czy innych elementów podlegających eksploatacji. Naprawa elektryki i elektroniki wymaga specjalistycznego sprzętu diagnostycznego, który pozwala precyzyjnie wykryć usterki, co jest niezbędne do szybkiego usunięcia awarii.  Jeśli przy naprawie elektryki samochodowej zostaną użyte odpowiednie narzędzia i najwyższej klasy materiały, to naprawione systemy będą niezawodnie działać przez długi czas.

Przeglądy okresowe samochodów

Nawet najlepsze samochody mogą od czasu do czasu lec awarii, dlatego bardzo ważne jest regularne sprawdzanie ich stanu technicznego. Przeglądy okresowe są wykonywane po upływie określonego czasu lub po przejechaniu samochodem danej ilości kilometrów. Ważnym elementem przeglądów okresowych samochodów produkcji francuskiej jest przegląd olejowy, który polega na kompleksowym sprawdzeniu stanu technicznego układu zawieszenia itp. oraz wymianie oleju i filtra oleju. Regularne przeprowadzanie przeglądów, pozwala utrzymać samochód w dobrym stanie pomimo dużej eksploatacji pojazdu.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas