Artykuł sponsorowany Foliowane samochodu jako sposób na reklamę

Foliowane samochodu jako sposób na reklamę

Oklejanie samochodu to jedna z usług oferowanych przez firmy zajmujące się auto detailingiem i Wrappingiem. Służy to nie tylko zabezpieczeniu auta przed uszkodzeniami, ale również może mieć formę reklamy. Jest to świetny sposób na zaprezentowanie swojej oferty. Dlatego na tę usługę najczęściej decydują się właściciele firm, niezależnie od ich wielkości. Jeśli chcesz trafić do dużego grona odbiorców, zastanów się nad oklejaniem aut firmowych w indywidualnie spersonalizowaną grafikę.

Oklejanie samochodów umożliwia szybką zmianę wyglądu samochodu, bez konieczności wizyty u lakiernika. Nie trzeba trwale zmieniać koloru lakieru, by móc cieszyć się nowym efektem. Największą zaletę folii stanowi to, że w każdej chwili można ją zdjąć, nie wpływając negatywnie na stan i jakość lakieru. Dlatego tak dużo osób decyduje się na tę usługę zarówno w przypadku samochodów firmowych, jak i prywatnych.

Folia naklejona na pojazd to nie tylko możliwość szybkiej zmiany wyglądu auta, ale również świetny sposób na reklamę. Pracownik firmy Majcher-Team, zajmującej się auto detailingiem i Wrappingiem podpowiada: 

Reklama w postaci naklejki na samochodzie okazuje się znacznie korzystniejsza niż bilbordy, plakaty czy ulotki. Jej dużą zaletą jest to, że ciągle pozostaje w ruchu i dociera do różnych osób, dzięki temu, że samochód się porusza. Ta forma reklamy jest lepiej zauważalna niż inne.

Zalety oklejania pojazdów

Dzięki możliwości oklejania pojazdów możesz umieścić na samochodzie dowolny rodzaj grafiki lub napisu. Wystarczy, że zgłosisz się do odpowiedniej firmy, która przygotuje dla Ciebie projekt. Następnie może on zostać umieszczony na aucie, zgodnie z Twoimi preferencjami i oczekiwaniami. Aby reklama była skuteczna, musi być wykonana zgodnie z najwyższą jakością. Na pewno przyciągnie ona spojrzenie niejednej osoby. Poza tym oklejanie samochodu takim drukiem jest jak najbardziej bezpieczne dla lakieru. Ponadto gwarantuje odporność na zabrudzenia.

Oklejanie folią samochodu umożliwia zaprezentowanie dowolnych usług oferowanych przez Twoją firmę. Najważniejsze, aby na takiej grafice znalazła się nazwa przedsiębiorstwa oraz logotyp. Nie powinno zabraknąć również danych kontaktowych, które powinny być dobrze widoczne. Pamiętaj jednak, że reklamę umieszczoną w postaci folii na samochodzie większość osób będzie widziała w ruchu. Dlatego najważniejsze jest umieszczenie dużych rozmiarów logo i danych do kontaktu. Inne informacje również są istotne, ponieważ ktoś może chcieć się z nimi zapoznać w momencie, gdy zobaczy auto np. stojące na parkingu. Oklejanie samochodu to świetny sposób na dotarcie do nowych klientów. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na taką formę reklamy.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas