Artykuł sponsorowany Fiat Ducato – charakterystyka modelu

Fiat Ducato – charakterystyka modelu

Dzięki swojemu zakładowi produkcyjnemu w Tychach włoska marka Fiat jest niezwykle popularna w Polsce. Znana z szerokiej oferty samochodów osobowych specjalizuje się również w wytwarzaniu wysokiej jakości aut ciężarowych i dostawczych. Do tej drugiej grupy należy Nowy Ducato, który powstał z myślą o zmieniających się warunkach pracy. 

Samochód nowej generacji

Efektywność, technologia, niezawodność, wytrzymałość, a do tego komfort i styl – tak w skrócie można scharakteryzować Nowego Ducato. Idealnie nadaje się on w pracy dla firm nowej generacji, w których liczy się ograniczenie kosztów i osiąganie jak najlepszych efektów przy zachowaniu doskonałej jakości. Zapewniają to nowe rozwiązania i modyfikacje konstrukcyjne, które objęły wszystkie najważniejsze części pojazdu.

Zarówno nadwozie, elementy drzwi oraz zawieszenia, jak i układ hamulcowy zostały udoskonalone i zmodyfikowane w taki sposób, aby zwiększyć trwałość, wytrzymałość i niezawodność oraz ograniczyć do minimum poziom hałasu w trakcie eksploatacji. Nową stylistykę opracowano zgodnie z myślą o podniesieniu walorów samochodu dostawczego i wygody jego obsługi serwisowej. Uzasadnia to zarówno zamocowanie reflektorów na specjalnych prowadnicach, które ułatwiają wymianę żarówek, jak i wykorzystanie nowego, białego lakieru zapewniającego skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV.

Multimedialne wnętrze

Dzięki optymalnemu wyborowi silnika oraz odpowiednim skrzyniom biegów, Nowy Ducato jest gotowy do podjęcia się każdego działania. Pod względem całkowitych kosztów użytkowania i wartości rezydualnej czyni ten model Fiata bardzo efektywnym i konkurencyjnym. Komfort i unikalność gwarantują także różnego rodzaju multimedia – kabina Nowego Ducato to prawdziwe centrum dowodzenia. Kierowca ma bowiem ze swojego fotela dostęp do urządzeń multimedialnych, systemów bezpieczeństwa oraz wspomagania jazdy, dzięki czemu możliwość korzystania z radia, odtwarzacza CD, nawigacji satelitarnej, a także obsługa połączeń telefonicznych i odczyt wiadomości SMS jest niezwykle prosta.

Bezpieczeństwo przewożenia pasażerów i towarów

Jak każdy model Fiata, również Nowy Ducato zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i osiągi w trakcie jazdy, ponieważ został stworzony przy użyciu zaawansowanych technologii, które zapewniają kontrolę nad pojazdem i bezpieczeństwem – zapewnia doradca klienta Centrum motoryzacyjnego Auto Plus. Nowa Generacja Fiata Ducato została wprowadzona zarówno w wersji do przewożenia pasażerów, jak i towarów. Pierwsza daje swoim użytkownikom niezwykły komfort, ponieważ została zaprojektowana z myślą o przyjemności podróżowania. Atutami drugiej są natomiast: nowoczesny wygląd, funkcjonalność, niezawodność, nowe wnętrze oraz wszelkie nowe rozwiązania, które gwarantują bezpieczeństwo podczas jazdy.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas