Materiał Partnera Dedykowane warsztaty serwisowe dla aut francuskich

Dedykowane warsztaty serwisowe dla aut francuskich

Do najbardziej znanych marek aut francuskich – zarówno osobowych, jak i dostawczych – zalicza się Renault, Citroen, a także Peugeot. Dużą popularnością zwłaszcza w segmencie mniejszych aut miejskich cieszy się również Dacia. Co jednak powoduje, że Polacy pokochali pojazdy „trójkolorowych”? Jest to wynik wysokiej jakości przy atrakcyjnej cenie. Francuskie auta nie są również bardzo awaryjne. Gdzie jednak warto zgłosić się przy uszkodzeniu różnych podzespołów? Dowiedz się tego razem z nami!

Auta francuskie w Polsce

Tak jak już wspomniano auta francuskie kochane są przez Polaków głównie ze względu na wysoką jakość w standardzie „ekonomicznym” przy atrakcyjnej cenie. Niebanalne kształty, „miękkie podwozie”, a także stawianie na szeroką elektronizację pojazdów sprawia, że „francuzy” dominują na listach sprzedażowych zarówno rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Dla przykładu w 20 najchętniej kupowanych aut salonowych w Polsce w 2018 roku znalazło się aż 3 modeli pojazdów znad Sekwany. Mowa o takich samochodach, jak Dacia Duster, Renault Clio i Dacia Sandero. Wyniki rynku wtórnego są jeszcze lepsze. Renault, Citroen oraz Peugeot stanowią blisko 15% wszystkich aut używanych użytkowanych i rejestrowanych w naszym kraju. Nic dziwnego, że w Polsce powstają dedykowane centra serwisowe, które obsługują tylko właścicieli samochodów z Francji!Centra serwisowe aut francuskich

W Polsce powstaje coraz więcej dedykowanych danej marce warsztatów samochodowych. Przede wszystkim można spotkać te dla szwedzkiego Volvo i właśnie dla pojazdów francuskich. Jest to przede wszystkim wynik dużej ilości samochodów z Francji, które posiadają Polacy. Drugim powodem jest również to, że auta francuskie znacznie różnią się konstrukcyjnie od tych niemieckich, japońskich, koreańskich, czy też amerykańskich. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na ich znacząco odmienne linie, a także na złożoność układów elektrycznych. Wiele warsztatów blacharskich, czy elektromechanicznych znacznie dłużej naprawia auta z Francji, niż np. popularnego również w Polsce niemieckiego Opla. Warto zatem dla błyskawiczności obsługi, a także dla jej kompleksowości korzystać z usług takich firm, jak CENTRUM OBSŁUGI AUT FRANCUSKICH ZULUGARAŻ! To tam możesz liczyć np. na regenerację belek tylnych, na serwis klimatyzacji, diagnostykę silnika, komputerową zbieżność kół, na naprawę elektroniki, czy na przeglądy okresowe.

Dlaczego warto odwiedzać centra obsługi aut francuskich?

Dedykowane warsztaty aut francuskich są rekomendowane głównie dlatego, że zatrudnieni w nich mechanicy wielokrotnie pracowali w fabrykach konstrukcyjnych oraz produkcyjnych pojazdów marek Renault, Citroen, Dacia, czy Peugeot. Wielu z takich specjalistów swoją praktykę odbywało również w warsztatach we Francji, co pozwoliło zdobyć olbrzymią wiedzę, szczególnie dotyczącą elektromechaniki. Dlaczego zatem warto odwiedzać centra obsługi aut francuskich? Przede wszystkim dlatego, że to one stosują serwisowe metodologie producenckie, co pozwala eliminować usterki w taki sposób, aby dany podzespół działał na nowo jak po opuszczeniu linii produkcyjnej! 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas