Artykuł sponsorowany Części zamienne do samochodów radzieckich od firmy Kazamot Bis

Części zamienne do samochodów radzieckich od firmy Kazamot Bis

Samochody ciężarowe są często eksploatowane w skrajnie trudnych warunkach – na budowach, jako pojazdy transportowe, przenoszą duże obciążenia, nie zawsze poruszając się po utwardzonych drogach. Przez to zużywają się i wymagają wymiany różnych elementów. Warto wykorzystywać najlepszej jakości części zamienne importowane przez firmę Kazamot Bis bezpośrednio od producentów wytrzymałych pojazdów ciężarowych, takich jak Kamaz i inne.

Skąd wziąć części zamienne do rosyjskich ciężarówek?

Pojazdy ciężarowe marek radzieckich z różnych państw byłego bloku wschodniego to dziś synonim trwałości i solidnej konstrukcji. Przedsiębiorstwo Kazamot Bis zajmuje się sprowadzaniem części zamiennych do tych samochodów bezpośrednio od ich producentów, dlatego zawsze gwarantuje najlepszą jakość.

Jak mówi fachowiec z tego przedsiębiorstwa,

nasza firma zajmuje się także remontami i regeneracją podzespołów w radzieckich samochodach ciężarowych, takich marek jak ZIŁ, Kraz, Fortschritt, Maz oraz oczywiście Kamaz.

Znalezienie dobrych i pasujących elementów zamiennych to często kłopot, dlatego warto zapamiętać tę firmę.

Wysokiej jakości części do pojazdów produkcji rosyjskiej

Firma Kazamot Bis ma swoją siedzibę w Solcu Kujawskim koło Bydgoszczy, gdzie działa już od roku 1992. Pod obecną nazwą znana jest od roku 2002. Importem i sprzedażą części zamiennych do rosyjskich pojazdów ciężarowych zajmuje się od początku swojej działalności. Poza sprowadzaniem elementów przedsiębiorstwo zajmuje się także ich wymianą oraz:

  • remontami silników,

  • remontami mostów napędowych,

  • regeneracją sprzęgła,

  • regeneracją wału pędnego,

  • regeneracją alternatorów,

  • wymianą skrzyni biegów,

  • wymianą mechanizmów kierowniczych,

  • wymianą pomp wtryskowych.

Te wszystkie usługi zapewnią dobrą eksploatację samochodu w różnych warunkach terenowych. Samochody Kamaz oraz inne rosyjskie ciężarówki to pojazdy o wysokiej trwałości i odporności, zatem warto dbać o ich dobry stan techniczny, aby mogły działać i spełniać swoją rolę jak najdłużej.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas