Artykuł sponsorowany  Bezpieczna podróż dzięki usługom Stacji Obsługi Samochodów w Rypinie!

Bezpieczna podróż dzięki usługom Stacji Obsługi Samochodów w Rypinie!

Awaria samochodu to, według kierowców, jeden z najgorszych scenariuszy, który może zrealizować się podczas trasy. Na szczęście, takiej sytuacji można uniknąć lub przynajmniej zmniejszyć prawdopodobieństwo jej wystąpienia. Wystarczy zadbać o dokładny przegląd techniczny pojazdu i o wykonanie wszelkich napraw, zalecanych przez mechaników. Jeśli więc cieszyć się bezpieczną podróżą - odwiedź Stację Obsługi Pojazdów Marek Gawroński, Zbigniew Gawroński s.c.

Kompleksowe przeglądy pojazdów

Pierwszą i podstawową kwestią, o którą warto zadbać przed wyruszeniem w trasę samochodową jest sprawdzenie ważności badań technicznych. W końcu, przegląd to prawny obowiązek każdego kierowcy, a ignorowanie go grozi mandatem. Niemniej, kara finansowa nie jest najsurowszą karą – najgorsze konsekwencje może mieć jazda pojazdem w złym stanie. Łatwo wtedy o spowodowanie wypadku lub awarię. Zatem, lepiej jest dowiedzieć się, czy pojazd jest sprawny i bezpieczny w użytkowaniu. Specjalistami w wykonawstwie takich badań są pracownicy Stacji Obsługi Pojazdów M. Gawroński, Z. Gawroński s.c.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu możemy sprawdzać parametry techniczne pojazdu i sprawność poszczególnych jego układów mechanicznych. Przyjmujemy każdego Klienta – niezależnie od tego, czy posiada pojazd nowej generacji czy starszy model samochodu.

Zmiana ogumienia i podstawowe naprawy

Oczywiście, warto zdawać sobie sprawę, że w wielu przypadkach badanie techniczne, wykonywane raz na 365 dni,  nie wystarcza. W końcu, samochody, jak każde inne pojazdy, wraz z upływem czasu ulegają eksploatacji. Przy czym, na uszkodzenia najbardziej narażone jest ogumienie. Płytki bieżnik, wybrzuszenia czy mikropęknięcia opon to aspekty, których nie można ignorować. W końcu ogumienie pełni kluczową rolę w pojeździe. Zniszczone, nie tylko znacznie wydłuża drogę hamowania, ale także stanowi realne zagrożenie dla kierowcy i jego pasażerów - może doprowadzić do wypadku samochodowego. Na Stacji Obsługi Pojazdów w Rypinie, mechanicy dokładnie sprawdzają stan ogumienia i w razie potrzeby albo je naprawiają albo proponują wymianę na nowe.

Jakie jeszcze usługi są realizowane na Stacji Obsługi Pojazdów w Rypinie?

Wykonanie badań technicznych i wymiana czy naprawa opon to tylko część usług świadczonych przez specjalistów ze Stacji Obsługi Pojazdów M. Gawroński, Z. Gawroński s.c. Mechanicy z tej firmy zajmują się także:

  • sprawdzaniem i uzupełnianiem płynów eksploatacyjnych,

  • naprawą skrzyni biegów,

  • czyszczeniem układu paliwowego,

  • naprawą układu hamulcowego, dolotowego oraz chłodzenia,

  • montażem bagażnika dachowego.

Co ważne, w razie potrzeby bez problemu na miejscu można tam kupić części samochodowe. Zatem, jeśli zależy Ci na bezpiecznej podróży i w razie potrzeby profesjonalnej naprawie auta – odwiedź Stację Obsługi Pojazdów w Rypinie!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas