Materiał Partnera Auto-Gaz Haki Holownicze Marek Suski gwarancją poprawnego montażu instalacji LPG

Auto-Gaz Haki Holownicze Marek Suski gwarancją poprawnego montażu instalacji LPG

Instalacje gazowe w samochodach to wciąż utrzymujący się na wysokim poziomie trend wśród polskich kierowców.  Ich montaż warto powierzyć wyspecjalizowanym punktom,  chociażby działającej od 1996 r. firmie Auto-Gaz Haki Holownicze. Przedsiębiorstwo należące do Mirosława Suskiego może pochwalić się ugruntowaną pozycją rynkową, a zawdzięcza ją najwyższemu poziomowi usług. Nic zatem dziwnego, że z oferty warsztatu skorzystało już setki w pełni usatysfakcjonowanych klientów.

Uniwersalne rozwiązanie

Decyzja związana z wykonaniem instalacji systemu LPG do samochodu jest często uwarunkowana chęcią oszczędności. Szczególnie jest on opłacalny, jeśli regularnie wyruszamy w dłuższe trasy po mieście, w to ze względu na to, że rozruch zimnego silnika odbywa się na benzynie. Przełączenie na gaz w ramach tzw. trybu mieszanego następuje dopiero, gdy temperatura cieczy chłodzącej osiągnie około 40 stopni Celsjusza. Tym samym na kilkukilometrowych odcinkach korzyści z posiadania instalacji gazowej będą znikome.

Wbrew powszechnym przekonaniom poprawnie zamontowany auto-gaz w żaden sposób nie obniża osiągów silnika, zatem stanowi ona doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce zredukować wydatki na paliwo i jednocześnie preferuje dynamiczny styl jazdy. Obecnie praktycznie każda jednostka napędowa może być zasilana z wykorzystaniem dopasowanej instalacji LPG. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby w taki system wyposażyć nawet leciwe auto, chociaż nieraz będzie one wymagało skomplikowanych przeróbek. Nie mniej, warto podkreślić, że przed montażem należy wpierw wykonać pełną diagnostykę pojazdu, a w razie konieczności dokonać niezbędnych napraw. W nienagannej kondycji powinny być zwłaszcza cylindry, pierścienie tłokowe oraz układ zapłonowy samochodu. Silnik nie może również zużywać oleju w nadmiernych ilościach, co bezwzględnie dyskwalifikuje auto do montażu systemu.

Zaufaj ekspertom

Aby cieszyć się oszczędną i bezawaryjną jazdą, montaż instalacji gazowej należy powierzyć firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Pod żadnym pozorem nie wolno wykonywać modyfikacji na własną rękę, gdyż takim sposobem stwarzamy duże niebezpieczeństwo dla siebie, a także innych uczestników ruchu drogowego. Kierowcy z Grodziska Mazowieckiego i okolic w pierwszej kolejności powinni zainteresować się ofertą przedsiębiorstwa Auto-Gaz Haki Holownicze Marek Suski. Powyższy zakład dysponuje wykwalifikowaną kadrą, która poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającym zadaniem. Jak podkreśla przedstawiciel podmiotu:

Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, realizując prace terminowo i po konkurencyjnej cenie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu projektujemy instalacje z uwzględnieniem nawet najdrobniejszych szczegółów, przez co będzie sprawowała się bez zarzutu przez długie lata. Stosujemy wyłącznie sprawdzone komponenty z homologacją, dobierając rozwiązanie techniczne zgodne z parametrami silnika, a także samym modelem pojazdu. W ramach naszych usług przeprowadzamy ponadto serwis instalacji LPG, a także podejmiemy się jej naprawy z wykorzystaniem klasowych narzędzi. Warsztat poza tym oferuje montaż haków holowniczych, które przydadzą się nie tylko autom dostawczym.

Opracowanie:

Auto-Gaz Haki Holownicze Mirosław Suski

Grodzisk Mazowiecki , księcia Poniatowskiego 44

Podziel się