Materiał Partnera
Szycie odzieży na miarę?! Tak! Ale tylko u dobrej krawcowej!

Szycie odzieży na miarę?! Tak! Ale tylko u dobrej krawcowej!

Zastanawiasz się jaki styl ubioru byłby dla Ciebie odpowiedni i jak wyróżnić się na ulicy? Dobra krawcowa z pracowni krawieckiej z trzydziestoletnim doświadczeniem na pewno będzie wiedziała, co ci doradzić! Krawiectwo przeżywa właśnie renesans i szycie odzieży damskiej wraca do łask. Warto skorzystać z takich usług, ponieważ krawiec wprawnym okiem szybko oceni, co jest dla nas najlepsze i co korzystanie podkreśli naszą sylwetkę!

Kolejny raz przeglądasz szafę i stwierdzasz, że nie masz co na siebie włożyć? Mamy podpowiedź jak rozwiązać ten problem. Krawcowa pomoże wybrać Ci odpowiedni styl, który podkreśli walory sylwetki i pomoże schować to, co wymaga ukrycia. Dzisiejsze usługi krawieckie to nie tylko skracanie spodni, wszywanie zamków, cerowanie czy szycie pościeli. Krawiectwo damskie rozwija się bardzo szybko i dziś takie usługi przypominają konsultacje z osobistymi projektantem!

Dlaczego warto odwiedzić pracownię krawiecką?

Pierwsze kroki do pracowni kierujemy zazwyczaj, gdy interesują nas jakieś drobne przeróbki krawieckie. Coś trzeba skrócić, zwęzić, wymienić czy podszyć. Zadowoleni z usługi wracamy częściej. Pani Ewa Manowska z Pracowni Krawieckiej wspomina nawet o pogotowiu krawieckim. Kobiety zgłaszają się, gdy trzeba uszyć sukienkę na wesele czy komunię, gdy nie mogą znaleźć spodni, które leżałyby idealnie. Najczęściej trzeba się śpieszyć z wykonaniem, ale klientki zawsze opuszczają jej zakład zadowolone! Oczywiście wciąż zdarzają się także proste przeróbki krawieckie, ale coraz więcej osób decyduje się na szycie odzieży od podstaw. Chcą być oryginalne i wyróżniać się oryginalną odzieżą.

Usługi także dla domu

Poprawki krawieckie dotyczą również pościeli czy pokrowców na fotele i kanapy. Trzeba zaznaczyć, że szycie na wymiar dekoracji do domu również staje się coraz bardziej modne. Choćby szycie firan, które stanowią nie lada wyzwanie przy różnych wymiarach okien. Dodatkowo uzupełnia się te usługi o szycie zasłon, które stanowią ciekawe wykończenie wielu pomieszczeń. Można poprosić o prosty i delikatny krój lub zaszaleć z warstwami i rodzajem materiału wykorzystanym do ich produkcji. Dziś ogranicza nas jedynie wyobraźnia! Usługi krawieckie przyciągają coraz większą liczbę zainteresowanych, którzy cenią sobie oryginalność oraz wysoką jakość zakupionych produktów. Może i ty się skusisz?

Opracowanie:

Ewa Manowska Pracownia Krawiecka

Katowice , Zdrowa 23

  • tel. 692 790 716

Podziel się