Artykuł sponsorowany Zalety maszyn do szycia marki Brother

Zalety maszyn do szycia marki Brother

Opinie użytkowników maszyn do szycia marki Brother są zgodne – urządzenia cenionego producenta z Japonii cechują się niezawodnością i uniwersalnością. Niezależnie od tego, czy chodzi o hobby, czy realizację zadań zawodowych, zapewniają sprawną i przyjemną pracę nad dowolnym rodzajem wyrobów. Firma gwarantuje także korzystny stosunek ceny do jakości sprzętu i duży wybór opcjonalnego oprzyrządowania. 

Dlaczego warto mieć maszynę do szycia marki Brother w pracowni?

Komputerowe maszyny do szycia marki Brother dla zaawansowanych to wysokowydajne i intuicyjne w obsłudze urządzenia z licznymi funkcjami automatycznymi. Podczas pracy na tym sprzęcie nie musisz ręcznie obcinać nici oraz ryglować czy pozycjonować igły. Najbardziej zaawansowane modele mają aż 150 programów ściegowych oraz pamięć wewnętrzną, na której można zapisać wybrane kombinacje ściegów i używać ich ponownie bez konieczności wpisywania kolejności. Dostępne są również wersje urządzenia skonfigurowane pod patchwork i quilting. Maszyny zostały też wyposażone w system SFDS, czyli najlepszy napęd ząbków, dzięki któremu zachowują stałą gęstość ściegu, nie „drobią” go, a także nie marszczą materiału. 

Urządzenia marki Brother dla projektantów mody i wnętrz oraz krawcowych znajdziesz w internetowym sklepie z maszynami szwalniczymi HillOb. Dystrybutor oferuje również szeroki wybór akcesoriów tego producenta, takich jak plotery tnące, szablony do wycinania wzorów, maty do skanowania oraz wiele innych. Co więcej, firma zapewnia fachową pomoc w ramach gwarancyjnego i pogwarancyjnego serwisu sprzętu krawieckiego. 

Maszyny szwalnicze Brother na potrzeby domowe

Na rynku można łatwo znaleźć modele maszyn szwalniczych Brother, które sprawdzają się w użytku domowym. Przeznaczone są dla osób, które nie mają zaawansowanych umiejętności krawieckich, lecz potrzebują urządzenia do wykonywania drobnych poprawek lub przeróbek. Maszyny domowe są bardzo łatwe w obsłudze, lekkie i kompaktowe. Koszt ich zakupu w zestawie z niezbędnymi akcesoriami oscyluje wokół 500-1000zł. Przystępna cena nie rzutuje na jakość urządzeń – nawet najtańsze modele wyróżniają się wytrzymałością oraz wysoką jakością szycia. Ponadto można swobodnie obrabiać w nich materiały o różnej grubości. Dzięki zastosowaniu odpowiednich podzespołów maszyny są też szybkie i ciche. Nadają się także jako sprzęt dla początkujących, którzy rozpoczynają przygodę z szyciem. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter