Artykuł sponsorowany Właściwa ochrona przed upadkiem - jakie elementy wyposażenia potrzebne są do pracy na wysokościach?

Właściwa ochrona przed upadkiem - jakie elementy wyposażenia potrzebne są do pracy na wysokościach?

Praca w szczególnych warunkach oznacza codzienne zmaganie się z nietypowymi okolicznościami. Czynniki atmosferyczne, wysokościowe lub bliskość niebezpiecznych substancji wymaga specjalnego przygotowania, które leży po stronie pracodawcy. Jeśli Twoi pracownicy wykonują prace na wysokościach sprawdź, jakie produkty, akcesoria i elementy odzieży są niezbędne do zapewnienia im pełnego bezpieczeństwa.

Prace na wysokościach - odzież, akcesoria i systemy wspomagające

Jakiego wyposażenia potrzebuje Twoja firma? Zaczynając od odzieży, poprzez amortyzatory, aż po urządzenia, które mają za zadanie asekurować i chronić przed upadkiem. Gwarancja bezpieczeństwa jest niezbędna w każdej pracy i przy zadaniach każdego rodzaju. Szczególnie ważna jest w pracach budowlanych, pracach na wysokościach, czy pracach z niebezpiecznym środowiskiem. Przedsiębiorstwo Tres Sp. z o.o. dysponuje szeroką ofertą wszystkich niezbędnych produktów, dzięki którym podejmowane przedsięwzięcia będą dużo łatwiejsze i bezpieczniejsze. W asortymencie znajdują się takie elementy, jak:

  • liny bezpieczeństwa, liny poziome kotwiczące,

  • zestawy do pracy na wysokości,

  • urządzenia zaczepowe, zatrzaśniki,

  • statywy i systemy ewakuacyjne,

  • szelki bezpieczeństwa,

  • urządzenia samozaciskowe,

  • amortyzatory bezpieczeństwa.

To tylko część oferty, która w kompleksowy sposób traktuje konieczność zapewnienia odbiorcom pewnego poziomu bezpieczeństwa.

Trafny dobór asortymentu, jakościowa usługa i produkty

Specjaliści kompletują swój asortyment z produktów pochodzących od renomowanych producentów, zachowując najwyższą jakość całej oferty. Tylko dzięki temu możliwe jest właściwe zabezpieczenie pracowników. To nie tylko akcesoria, które mają asekurować pracownika na wysokości, ale również odzież robocza i ochronna w postaci specjalnie przygotowanego obuwia, rękawic, kasków, czy nakolanników. Wszystkie te elementy muszą również być przeznaczone do zmiennych warunków atmosferycznych, które mogą powodować szybkie zmiany temperatury czy intensywne opady, przed którymi należy chronić pracowników.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas