Artykuł sponsorowany Tenisówki damskie i męskie – sznurowane i typu slip on

Tenisówki damskie i męskie – sznurowane i typu slip on

Tenisówki damskie i męskie to najchętniej kupowane przez osoby w różnym wieku wyroby obuwnicze. Dzisiaj wyróżniają się one materiałem wykonania, kolorem, a także kształtami. Najpopularniejszymi modelami są zaś te sznurowane, a także wsuwane (typu slip on). Warto jednak zawsze zwrócić uwagę na ich jakość – poleca się kupować tego typu buty od dystrybutorów, którzy oferują tylko produkty standardu premium.

Tenisówki – bogatość kolorystyczna

Tenisówki sznurowane oraz wkładane są dzisiaj chętnie kupowane przez mężczyzn, oraz kobiety. Stanowią one bowiem alternatywę dla sneakersów, a przy wyborze odpowiednich z nich, mogą być one bardzo uniwersalne w zastosowaniu. Na rynku dostępne są bowiem tenisówki w różnych wersjach kolorystycznych, a także o różnych kształtach. Ich olbrzymią zaletą jest lekkość, wygoda noszenia, a także możliwość dowolnego przygotowania zdobniczego przez producentów. Najlepsze marki są w stanie przygotować tenisówki skórzane, a także materiałowe – np. połyskujące w kolorze złotym czy srebrnym.

Tenisówki sznurowane

Tenisówki sznurowane były, są i będą ponadczasowe. Każdy bowiem z nas widział stylizacje męskie i damskie wykorzystujące tego typu obuwie. Zestawy ubiorów z trampkami sznurowanymi mogą być bardzo różne – od miejskich sportowych kompozycji po te bardziej eleganckie, które są w ten sposób przełamywane (np. czerwone trampki do garnituru ślubnego, czy sukni ślubnej). Warto jednak pamiętać o tym, aby kupować produkty o wysokiej jakości, a także te o niestandardowym wyglądzie. Do tenisówek np. męskich zalicza się bowiem również buty o podobnym kształcie do standardowych trampek, ale odmiennym wykończeniu. Mowa tutaj między innymi o wyeliminowaniu gumowego białego czubka, który zastępowany jest jednolitą obudową buta. Takie produkty można znaleźć między innymi w sklepie dystrybuującym produkty marki STEELwyróżnia się ona produkowaniem wysokich jakościowo i tanich tenisówek eleganckich w standardzie premium. Znajdziesz tam również glany, sandały, klapki, trzewiki oraz klapki.

Trampki slip on

Trampki wsuwane zwane slip on, są dzisiaj szczególnie popularne wśród kobiet. Wyróżniają się one wyższymi niż w standardowych tenisówkach podeszwami gumowymi, a także bardzo elastycznym i miękkich materiałem. Są one niemalże tak wygodne i dopasowane do kształtu stopy, co baleriny. Ich wygląd pozwala jedna stosować je zarówno do stylizacji miejskich, glamour, eleganckich, jak i sportowych. Wszystko zależy od tego, jaki kolor tenisówek slip on wybierzemy, a także, jakie będą miały one wykończenie zdobnicze. Bardzo popularne są te w wersji na platformie ze skórzaną obudową. Mogą one być częścią ubioru nastolatek, młodych i dojrzałych kobiet, jak i osób w podeszłym wieku, które cenią sobie wysoki komfort codziennego chodzenia. Warto przy tym wiedzieć, że tego typu obuwie jest bardzo zdrowe dla człowieka. Stopa nie przegrzewa się, a jej poziom ukrwienia pozwala na to, aby się ona nie męczyła.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter