Artykuł sponsorowany Polski producent odzieży z jedwabiu – luksus od Bilquis

Polski producent odzieży z jedwabiu – luksus od Bilquis

Kobiety zwracają bardzo dużą uwagę na rodzaj tkanin, z których wykonane są ubrania. Z tego względu naturalnie doceniają jedwab za jego wyjątkowe właściwości i estetykę. Ten oryginalny materiał powstaje z naturalnych włókien, a jego zalety znane są ludziom od tysięcy lat. Jedwabne ubrania zapewniają komfort, nie gniotą się oraz są dużo bardziej odporne na uszkodzenia, niż odzież wykonana z innych materiałów. Poznaj wyjątkową markę Bilquis!

Trwałość jedwabiu

Odzież jedwabna nie alergizuje. Delikatny połysk, nieporównywalna z niczym innym miękkość i trwałość sprawiają, że tkaniny z jedwabiu naturalnego są chętnie wybierane przez producentów luksusowej odzieży – jak Mayka Group sp. z o.o., twórca ekskluzywnej marki Bilquis.

Bilquis stawia na piękno, naturę, wygodę, trwałość i kobiecość. Proponowane serie ubrań są niepowtarzalne. W ofercie producenta dostępne są m.in. bluzki, koszule, spodnie i kombinezony, a także sukienki oraz modne dodatki. Zastosowanie jedwabiu sprawia, że proponowane serie odzieży prezentują się elegancko w każdej sytuacji. Bilquis szyje również serie limitowane, stąd w ofercie znajdziemy także elementy garderoby dla panów.

Luksusowa bielizna nocna i odzież jedwabna

W ofercie marki Bilquis znajdziemy wygodną, trwałą i przyjazną dla skóry bieliznę nocną oraz odzież damską z jedwabiu naturalnego. Producent oferuje także:

  • maski na oczy z jedwabiu,

  • jedwabne poszewki,

  • gumki scrunchie,

  • opaski na głowę,

  • zestawy beauty.

Dostępne są także kolekcje limitowane i ręcznie malowane, dzięki czemu każda kobieta we własnej sypialni może poczuć się wyjątkowo. Produkty szyte są w szwalni założycielki marki, a każdy z nich wykonany jest z najwyższą starannością. Mayka Group sp. z o.o. wyjaśnia, że:

Marka Bilquis powstała z chęci posiadania produktu doskonałego. Tak stworzyłam miejsce, w którym sama chcę się ubierać. Każda rzecz rodzi się w mojej głowie w momencie potrzeby. Trzymam pieczę nad kolekcjami od samego początku. W pracowni rysuję, wycinam, poprawiam i przede wszystkim szyję produkty Bilquis.

Proces produkcji wyjątkowych ubrań i bielizny marki Bilquis jest więc w pełni kontrolowany, dzięki czemu możliwe jest wypuszczanie na rynek limitowanych serii. Produkty te odznaczają się wzorami, które nie są powszechnie dostępne na rynku. Część jedwabnych kolekcji malowana jest ręcznie, a printy wychodzące z pracowni Bilquis są unikatowe. Najwyższa jakość materiałów, modne i ponadczasowe fasony oraz produkty dopasowane do klienta, to cechy wiodące producenta luksusowej odzieży jedwabnej.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter