Artykuł sponsorowany Okulary przeciwsłoneczne polecane dla pań

Okulary przeciwsłoneczne polecane dla pań

Kobiety traktują okulary przeciwsłoneczne nie tylko jako ochronę przed szkodliwym dla oczu promieniowaniem UV, ale też modny dodatek do codziennych stylizacji. W związku z tym muszą one spełniać funkcję zarówno praktyczną, jak i estetyczną, pięknie podkreślając urodę ich użytkowniczek. Producenci oferują mnóstwo kształtów oraz wzorów. Sprawdźmy więc, jakie modele okularów przeciwsłonecznych są najbardziej polecane dla pań!

Okulary pilotki

Modelem, po który chętnie sięgają zarówno mężczyźni, jak i kobiety oraz który nigdy nie wychodzi z mody, są okulary pilotki. Ich charakterystyczny, ponadczasowy kształt występuje w wielu nieznacznie różniących się od siebie wersjach, co czyni go niezwykle uniwersalnym.

Dzięki temu po aviatory mogą sięgać kobiety o ostrych i pełnych, a także łagodnych oraz delikatnych rysach twarzy. Okulary przeciwsłoneczne pilotki damskie najczęściej mają cieniutkie, metalowe oprawki, jednak producenci chętnie wychodzą poza określone ramy i oferują również bardziej wyszukane modele, które nieco mocniej różnią się od pierwowzoru.

Okulary lenonki

Jeśli szukasz czegoś bardziej oryginalnego, okulary lenonki z pewnością sprawdzą się idealnie. Te niewielkie, okrągłe szkła nadadzą Ci niecodziennego wyglądu i podkreślą Twój niepowtarzalny styl. Pamiętaj jednak, że okulary przeciwsłoneczne w takim kształcie nie pasują do każdej urody.

Lenonki powinny wybierać przede wszystkim panie o prostokątnym lub kwadratowym kształcie twarzy. Delikatna, okrągła forma tych oprawek złagodzi ostre rysy twarzy i widocznie zarysowaną żuchwę, a także delikatnie optycznie wydłuży całą twarz. Dzięki temu uwydatnisz najlepsze cechy swojej urody, a jednocześnie dyskretnie zatuszujesz jej mankamenty.

Okulary kwadratowe

Jeśli Twoja twarz ma delikatne rysy i okrągły lub owalny kształt, powinnaś zdecydować się na okulary przeciwsłoneczne o bardziej kanciastej formie. Znajdziesz je w ofercie renomowanych sklepów, takich jak Coco Queen. Kwadratowy, wyrazisty kształt oprawek będzie idealnie współgrał z Twoją urodą oraz podkreśli delikatnie zarysowaną szczękę lub kości policzkowe.

Prostokątna forma natomiast dodatkowo wydłuży i wysmukli optycznie twarz w przypadku jej mocno zaokrąglonych i szerokich linii. Co więcej, możesz zdecydować się na modele, które są proste i eleganckie lub bardziej wyszukane, z dodatkowymi ozdobami lub w pięknym, nietypowy kolorze.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas