Artykuł sponsorowany Odzież robocza dla pracowników – gdzie zamówić?

Odzież robocza dla pracowników – gdzie zamówić?

Odzież robocza jest wymogiem w wielu miejscach pracy. Odzież robocza między innymi ma reprezentować daną grupę zawodową (na przykład pielęgniarki lub lekarzy), istnieje również kategoria odzieży roboczej, której celem jest zapewnienie bezpieczeństwa pracownikowi – kiedy ma on do czynienia z niebezpiecznymi substancjami. Istnieje jeszcze kilka rodzajów takiej odzieży, za której zakup odpowiedzialny jest kierownik placówki/firmy. Gdzie zamówić taką odzież?

W przypadku gotowej odzieży możemy zdecydować się na zakup gotowych ubrań roboczych, lub postawić na uszycie odzieży roboczej. Gotowa odzież robocza będzie miała niższą cenę, jednak takie ubrania nie zagwarantują komfortowej pracy. W związku z tym wielu przedsiębiorców decyduje się na zamówienie odzieży szytej według konstrukcji.

Szycie odzieży na zamówienie – zalety

Przede wszystkim odzież szyta na zamówienie będzie doskonale pasować na danego pracownika. Załóżmy, że mamy do czynienia z pracownikami hoteli, którzy często w pracy noszą uniformy. Kierownik hotelu nie mógłby pozwolić na to, by recepcjonistki były ubrane w zbyt obszerny strój – pracownicy hotelu muszą prezentować się estetycznie.

Jednak nie tylko estetyka jest zaletą szytej odzieży, choć jest ona bardzo istotna. Zaletą jest również dobór optymalnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta. Co to oznacza? Między innym odzież robocza będzie mogła zostać wykonana zgodnie z indywidualnym projektem. Ponadto współpraca z szwalnią pozwoli na dobór najlepszych materiałów. Profesjonalne zakłady szwalnicze doradzą dobór materiału i kroju dla danej grupy zawodowej. Nie w każdym przypadku wybór najdroższych materiałów będzie najlepszym rozwiązaniem, jak i nie zawsze odpowiednie będą półśrodki. Pracownie szwalnicze wiedzą jak uszyć ubranie zgodnie z przepisami BHP (ważne zwłaszcza w zawodach, mających styczność z produktami spożywczymi), jak uszyć odzież roboczą dla pracowników laboratoriów chemicznych, czy też jak uszyć eleganckie ubrania, dla zawodów w których liczy się estetyka (recepcjonistka, stewardessa, kelnerka itp.).

Niezależnie od tego dla jakiego zawodu poszukujesz odzieży roboczej, warto skorzystać z odzieży szytej – krawcowe doskonale wiedzą jaki materiał będzie najbardziej odpowiedni dla danego zawodu.

Gdzie zamówić uszycie odzieży roboczej

Uszyciem odzieży roboczej zajmie się profesjonalna szwalnia, oferująca bogatą ofertę, zarówno dla szycia odzieży roboczej, jak i innych ubrań. Jedną z takich szwalni, będzie Ann’s Look Anna Buczak – firma ta gwarantuje współpracę z klientem na najwyższym poziomie.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas