Artykuł sponsorowany Najlepsze polskie marki sportowe

Najlepsze polskie marki sportowe

W dzisiejszych czasach konsumenci coraz częściej zwracają uwagę na pochodzenie produktów – zarówno artykułów spożywczych, jak i odzieży. Świadome kupowanie stało się niezwykle popularne, dlatego wiele osób pragnie na co dzień wspierać polskich producentów. Dotyczy to także sportowych marek, których nieustannie przybywa na polskim rynku modowym. W artykule przedstawiamy zestawienie najlepszych i najpopularniejszych z nich!

Deckout Sportswear, czyli modna odzież sportowa

Pierwszą propozycją jest Deckout - polska marka sportowa, która założona została przez miłośników aktywnego stylu życia. Asortyment skierowany jest głównie do świadomych siebie i silnych kobiet, które nie tylko chcą czuć się komfortowo i swobodnie podczas wysiłku fizycznego, lecz także pragną podkreślić swoją indywidualność i odwagę. Współpraca z grafikami owocuje powstawaniem patternowych ubrań, pełnych kolorowych wzorów, jednak wśród produktów nie brak także modeli basic. Wszystkie z nich wykonane są z materiałów najwyższej jakości, a produkcja odbywa się wyłącznie na terenie kraju, w rodzinnej szwalni. Deckout proponuje także szorty i t-shirty sportowe dla mężczyzn, które utrzymane są w ciekawej i modnej kolorystyce.

Carpatree – wyjątkowo funkcjonalny active wear

Carpatree jest marką założoną w 2018 roku. Jej asortyment skierowany jest do wszystkich sportowców: od osób uprawiających sporty sylwetkowe, przez biegaczy, aż po trójboistów. Wśród odzieży sportowej nie brak także propozycji ubrań dla amatorów i osób początkujących, które wysiłek fizyczny traktują jako hobby. Marka produkuje odzież w zgodzie z naturą, oferując ponadto liczne akcesoria, które z pewnością przydadzą się podczas każdego treningu.

Miamiko – ekologiczne akcesoria do fitnessu i jogi

Miamiko to niekwestionowany lider w tworzeniu ekologicznych mat do jogi i fitnessu. Produkty tworzone są ze szczególną starannością, a każdy z nich zdobi wyjątkowa i niepowtarzalna grafika. Ponadto marka specjalizuje się w produkcji butelek termicznych oraz akcesoriów do czyszczenia mat, a w asortymencie dodatkowo znaleźć można legginsy sportowe damskie oraz stylowe i wygodne topy.

UEG – marka popularna nie tylko w Polsce, lecz także w UK i USA

Ostatnią propozycją w naszym zestawieniu jest warszawska marka UEG, która cieszy się popularnością zarówno w Polsce, jak i w krajach europejskich, w USA czy w Wielkiej Brytanii. UEG proponuje wyjątkowo niebanalne  ubrania sportowe, które produkowane są z wykorzystaniem surowców wtórnych, dzięki czemu można je poddawać recyklingowi. W asortymencie przeważa odzież streetwearowa, przeznaczona raczej na co dzień, jednak nie brak w nim także funkcjonalnych topów, które powstały dzięki współpracy ze światową marką, jaką jest Puma. Propozycja skierowana jest do odważnych i pewnych siebie osób, które pragną podkreślić swoją indywidualność i oryginalność.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter