Artykuł sponsorowany Krótkie glany 3-dziurkowe świetnym pomysłem na ciekawą stylizację!

Krótkie glany 3-dziurkowe świetnym pomysłem na ciekawą stylizację!

Trendy modowe bardzo szybko zataczają koło i czerpią swoje inspiracje z przeszłości. Tak jest w przypadku wykorzystania glanów które, choć nigdy nie straciły na swoim znaczeniu, to dzisiaj są tak chętnie kupowane przez młodzież oraz dorosłych, jak miało to miejsce między innymi w latach 80. Szczególną zmianę można zaobserwować w stylizacjach kobiecych, które dzisiaj wykorzystują często glany 3-dziurkowe w różnych kolorach!

Masz pomysł na projekt glanów? Zrealizuj go!

Dzisiejsza produkcja glanów nie skupia się na tworzeniu, tylko i wyłącznie obuwia w czarnej wersji kolorystycznej. Najlepsi producenci prześcigają się w zdobieniu swoich butów, oferując wyroby czerwone, białe, zielone czy żółte. Warto jednak pamiętać o tym, że glany kolorowe bardzo ciężko dostać. Istnieją jednak na rynku firmy, które zajmują się przygotowywaniem wysokich jakościowo butów skórzanych na specjalne zamówienie klientów. Tak jest w przypadku sklepu z glanami STEEL, któremu można zlecić wykonawstwo ciekawych kolorystycznie produktów. Szczególnie poleca się wykorzystywać taką usługę przy glanach 3-dziurkowych – dowodem na niepowtarzalne zdobniczo buty jest marka STEEL.

Glany 3-dziurkowe w kolorze

Glany 3-dziurkowe są dzisiaj produkowane najczęściej nie tylko w kolorze czarnym, ale również w innych wersjach zdobniczych. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o samą barwę, ale o mnogość wykorzystywanych wzorów. Mogą nimi być glany w panterkę, czy też flagę Wielkiej Brytanii. Dzięki nowemu trendowi zdobnictwa tego typu obuwia, stało się ono jeszcze bardziej spopularyzowane. Glany 3-dziurkowe najbardziej upodobały sobie kobiety, które potrafią zestawić je z różnymi strojami – od jeansów począwszy, po długie suknie kończąc. Glany to bowiem buty, które pozwalają na swobodną zabawę stylami, a są przy tym nadzwyczaj wygodne oraz komfortowe dla stóp – nie powodują obtarć i odparzeń, a także przegrzania.

Pomysł na stylizacje

Ciekawe stylizacje z glanami krótkimi mogą dotyczyć zarówno ubrań w stylu vintage, młodzieżowym, glamour, jak i tych łączących elegancję z awangardą. Jednym z pomysłów na niepowtarzalny wygląd miejski jest wybranie glanów 3-dziurkowych w jaskrawych, pastelowych kolorach mięty, różu, żółci czy też kremu i zestawienie ich ze zwiewną sukienką w kwieciste wzory przed kolano. Zwieńczeniem stylizacji mogą być liczne ozdoby skórzane na rękach, modna torebka na wąskim pasku, a także ramoneska. Osoby kochające ekstrawagancję i pomysłowy sposób ubierania – który wyrazi między innymi szaloną lub artystyczną naturę – powinny skłonić się również ku wykorzystaniu kapelusza. Świetnie będzie on pasował ze skórzanymi, kolorowymi glanami, a także z mocno zaakcentowanymi dodatkami – postaw na rockową drapieżność!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas