Artykuł sponsorowany Idealna piżama dla puszystej. Poczuj się dobrze w swoim ciele!

Idealna piżama dla puszystej. Poczuj się dobrze w swoim ciele!

Jeszcze niedawno mieliśmy do czynienia z wszechobecnym kultem szczupłej sylwetki. Dziś sytuacja się zmienia. Na popularności zyskuje ruch body positive, który ma na celu walkę ze współczesnymi standardami piękna. Idea jest prosta – każdy z nas powinien akceptować i kochać swoje ciało, niezależnie od tego, jaki rozmiar ubrań nosi. Coraz więcej sklepów odzieżowych wprowadza zatem do swojej oferty produkty, dedykowane również bardziej ,,puszystym’’ osobom. Szeroki zakres dostępnych rozmiarów pozwala nam każdorazowo znaleźć coś dla siebie, bez względu na typ naszej sylwetki. Zastanówmy się zatem, jaka piżama sprawdzi się najlepiej w przypadku puszystych kobiet.

Strój do spania jest ważniejszy, niż mogłoby nam się wydawać. 

Wbrew pozorom, ubrania, w których śpimy, mają duży wpływ na jakość naszego snu. Nieodpowiednio dobrane piżamy uciskają, podrażniają skórę, a także sprawiają, że mocno się pocimy. To wszystko skutkuje problemami z zaśnięciem, co natomiast przekłada się na późniejsze dolegliwości – bóle głowy, zły nastrój, osłabienie organizmu. 

Warto jednak wspomnieć o tym, że strój do spania ma także wpływ na naszą samoocenę. Być może wydaje nam się, że gdy śpimy we własnym mieszkaniu i nikt inny nas nie widzi, to nie powinniśmy przejmować się tym, jak wyglądamy. Oczywiście nie jest to stwierdzenie niezgodne z prawdą, jednak zdecydowanie dobrym pomysłem będzie wybór piżamy, w której czujemy się atrakcyjnie. Wówczas możliwość przejrzenia się w lustrze będzie wiązała się z poprawą samopoczucia, co stanowi dobry start i zakończenie dnia. Jeśli nie czujemy się dobrze we własnym ciele lub chcemy popracować nad pewnością siebie, to warto zastanowić się nad tym elementem.

Rozmiar, materiał i fason piżamy

Kupując piżamę plus size, należy szczególnie zwrócić uwagę na rozmiar. Zwłaszcza jeśli zależy nam na ukryciu zbędnych kilogramów – zarówno za duże stroje, jak i za małe sprawią, że efekt będzie odwrotny. Warto wybrać produkt dopasowany do naszej sylwetki. Taki natomiast możemy zakupić w firmie Taro, która oferuje wysokiej jakości piżamy, także w dużych rozmiarach. Odpowiedni strój do spania podkreśli nasze atuty i ukryje wszelkie mankamenty. 

Warto zadbać jednak nie tylko o wygląd, ale również o wygodę. Pod tym względem najlepiej sprawdzą się wszelkie naturalne materiały, takie jak bawełna. Postawmy na gładkie stroje, dopasowane do aktualnej pory roku. Oddychający, przyjemny w dotyku materiał sprawi, że poczujemy się komfortowo, a jakość naszego snu ulegnie poprawie. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter