Artykuł sponsorowany Breloki – nieskończenie wiele zastosowań i projektów!

Breloki – nieskończenie wiele zastosowań i projektów!

Breloki to wyroby, które kochają zarówno dzieci, jak i dorośli. Dzisiaj spotkać się można z produktami, które wytworzone są z różnych materiałów – od tekstyliów zaczynając, na skórze, czy elastomerach kończąc. Warto przy tym wiedzieć, że to między innymi możliwość odmiennego projektowania breloków powoduje, że są one tak popularne, a ich zastosowania można wymienić bez końca.

Breloki w życiu codziennym

Breloki to nie tylko piękne, czasem nawet designerskie ozdoby, ale także bardzo funkcjonalne przedmioty. Chronią one nasze klucze przed zgubieniem, przypinane są do zamków w celu łatwiejszego ich rozpinania, czy też do torb podróżny, aby można było łatwo zidentyfikować je na lotnisku. Zastosowań tychże przedmiotów jest wiele, tak samo, jak wiele może być ich rodzajów gatunkowych. Breloki mogą być m.in. wyprodukowane z tworzyw sztucznych miękkiego PCV z łańcuszkami, czy zaczepkami. Takie produkty za specjalne zamówienia klientów projektuje i wykonuje znana w Polsce firma Imar. Zajmuje się ona również dostarczaniem naszywek do odzieży, butów, plecaków, czy folii, emblematów, wszywek, czy innego rodzaju dodatków krawieckich, które przechodzą takie złożone procesy jak mikrowtryskiwanie, grawerowanie, frezowanie, czy też sitodruk.

Breloki, jako upominek ślubny dla gości

Ciekawym pomysłem wykorzystującym breloki do kluczy, jest zaprojektowanie ich w motywach ślubnych i weselnych, a następnie przekazanie każdemu gościowi zaproszonemu na zabawę. Dzisiaj najczęściej, jako podziękowanie za przybycie wręcza się drobne upominki cukiernicze – np. babeczki – ale lepiej postawić na wyroby, które dana osoba będzie mogła wykorzystać w życiu codziennym i miło nas dzięki temu wspominać. Warto wykorzystać takie rozwiązanie i zastosowanie breloków również przy rocznicach ślubnych, czy też osiemnastkach.

Brelok, jako gadżet reklamowy

Salony motoryzacyjne, operatorzy komórkowi, dystrybutorzy sprzętów RTV i AGD, czy nawet firmy z szeroko pojętych usług biznesowych, w swoich kampaniach reklamowych wykorzystują breloki. Drobne upominki wręczane przy zakupie danego produktu, czy też w trakcie targów wystawienniczy – np. employer bandingowe targi pracy związane z budowaniem pozytywnego wizerunku pracodawcy – świetnie wpływają na odbiór danej marki (umieść na nich logo, a nawet dane adresowe firmy!). Oprócz breloków warto również wybrać inne oznaczenia/ozdoby gadżetów – emblematy, czy naszywki (na kurtkach przeciwdeszczowych, parasolkach, czapkach, czy też na piórnikach i plecakach).

Breloki dla kolekcjonerów

Organizatorzy różnego rodzaju wydarzeń sportowych, czy też muzycznych wiedzą, że wielu fanów zbiera z takich imprez pamiątki. Często są to przypinki, naszywki, naklejki, czy też właśnie breloki! Pomysłowe kształty, kolory i wykorzystane materiały nie tylko będą prawdziwą gratką dla kolekcjonerów, ale także skuteczną promocją wydarzenia. Warto przy tym wiedzieć, że dzisiaj na pozór małe oraz niezbyt ważne dla naszego życia breloki wykorzystują wielkie firmy z różnych branż, koncerny samochodowe, fundacje pozarządowe, instytucje państwowe, uczelnie, czy nawet partie polityczne! Każdy z nas musi przyznać, iż posiada w swoim domu chociaż jeden brelok. To zaś świadczy o tym, że być może przedmioty te mają dla nas jednak większe znacznie, niż się tego spodziewamy.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas