Materiał Partnera Szukasz niebanalnych wrażeń erotycznych? Wypróbuj akcesoria do elektroseksu

Szukasz niebanalnych wrażeń erotycznych? Wypróbuj akcesoria do elektroseksu

Choć akcesoria do elektroseksu to jeszcze swego rodzaju nowinka, ich popularność z pewnością będzie rosnąć, bo zapewniają nietuzinkowe przeżycia. Elektrostymulacja może przybierać różne formy, dlatego każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jeżeli nadal wydaje Ci się, że stymulacja prądem nie może być przyjemna, zapraszamy do lektury – poznaj sposób na wyjątkowe pieszczoty.

Jak działają akcesoria do elektroseksu?

Działanie prądu większości z nas kojarzy się raczej z bólem, ale elektrostymulacja wcale nie jest tylko dla miłośników BDSM w sypialni. Tego rodzaju gadżety dają raczej wrażenie lekkiego łaskotania i odczucia ciepła, choć miłośnicy mocnych wrażeń mogą też spróbować silniejszych doznań. Wyższy poziom elektrostymulacji powoduje bowiem delikatne skurcze mięśni. Stopień intensywności należy dobrać do indywidualnych preferencji.

Elektroseks może polegać na stymulacji powierzchni ciała lub wewnątrz niego. Wszystko zależy od wybranej zabawki erotycznej. Najważniejsze jest, aby najpierw wypróbować gadżet na jakimś obszarze wcale nie erogennym, np. udzie czy łydce, i sprawdzić jak działają na nas kolejne poziomy stymulacji. Dzięki temu zdołamy zaobserwować, kiedy elektrostymulacja sprawia nam przyjemność, a kiedy już ból. Koniecznie zapoznajmy się też z instrukcjami bezpieczeństwa – elektrody i elektrogadżety są w pełni bezpieczne, o ile używamy ich zgodnie z przeznaczeniem i nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań zdrowotnych.

Elektryzująca przyjemność w wielu wymiarach

Chyba najbardziej ekscytujące w elektrostymulacji jest to, że akcesoria do elektroseksu występują w przeróżnych postaciach, co pozwala na doświadczenie różnorodnych wrażeń. Pierwszy rodzaj to pętle na penisa i jądra. Sprawdzą się podczas masturbacji, gry wstępnej i seksu. Urządzenia te są w pełni regulowane, aby dostosować się do indywidualnej budowy ciała. Kolejny popularny gadżet to plug analny, z którego mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dostępne są w różnych rozmiarach i wykonane z różnych tworzyw.

Możemy wybrać także dilda do elektrostymulacji. Zastosowanie prądu pozwala poznać nowy rodzaj przyjemności poprzez wywoływanie skurczów mięśni dna miednicy. Oczywiście są też one odpowiednie do stymulacji analnej. W ofercie są również bardziej „tradycyjne” zestawy do elektroseksu, w formie jednostek z elektrodami przyczepianymi do ciała. Wszystkie te akcesoria w szerokim wyborze znajdziesz w sklepie Skryte marzenia. Jeżeli szukasz nowych wrażeń, elektrostymulacja może dodać smaczku Twoim zabawom erotycznym. Czy seks może być elektryzujący? Teraz już tak.

Opracowanie:

Podziel się