Materiał Partnera Ślubne dekoracje wykonane z drewna- ciekawy sposób na niebanalną aranżację sali weselnej.

Ślubne dekoracje wykonane z drewna- ciekawy sposób na niebanalną aranżację sali weselnej.

Pragniemy, by dzień naszego ślubu był niezapomniany. W związku z tym przygotowujemy uroczystość już z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Wszystko musi być dokładnie przemyślane i dopięte na ostatni guzik. W całym tym ferworze, warto pomyśleć o dekoracjach, które zdobić będą salę weselną. To one w dużej mierze odpowiadają za charakter całej uroczystości. Oprócz bukietów świeżych kwiatów, warto postawić na drewniane akcenty, które podkreślą wagę chwili.  Jakie?

Drewniana skrzynia na telegramy

Po uroczystości zaślubin, tradycja nakazuje, by złożyć świeżo upieczonym małżonkom najlepsze życzenia. Oprócz kwiatów, goście obdarowują Młodą Parę ozdobnymi telegramami.  Ciężko utrzymać je wszystkie w dłoniach, dlatego tez warto zaopatrzyć się w drewnianą skrzynkę, która bez problemu pomieści każdą kopertę. Na rynku znajdziemy wiele gotowych produktów tego typu. Jednak znacznie lepszym rozwiązaniem będzie stworzenie kuferka na indywidualne zamówienie. Dzięki temu dobierzemy jego poszczególne elementy według indywidualnych preferencji, a po uroczystości puzderko posłuży nam jako wspaniała pamiątka.

Księga gości w drewnianej oprawie

Drewno jest szczególnie wdzięcznym surowcem. W rękach utalentowanego rzemieślnika może przybierać różne kształty. Księga gości w drewnianej oprawie odznaczać się będzie dużą wytrzymałością. Rzadko spotykana forma wzbudzi także zainteresowanie postronnych osób. Dużą zaletą jest możliwość zaprojektowania okładki wedle własnego uznania, co w przypadku zakupu gotowej księgi jest raczej niemożliwe. Pozwoli to przez długie lata cieszyć się w pełni oryginalną i niepowtarzalną pamiątką. Unikalne księgi gości na zamówienie, znajdziemy np. w ofercie firmy Dekodrew.

Ozdobne inicjały i podziękowania dla rodziców

Inicjały Pary Młodej bardzo często zdobią ich stół lub tło za siedzeniami. Można pokusić się o wykonanie ich w większym rozmiarze i wyeksponowanie na sali weselnej. Drewniane inicjały w doskonały sposób podkreślą indywidualny charakter imprezy, a także będą stanowiły ciekawy kadr dla fotografa. Oryginalny pomysłem na prezent mogą być również drewniane podziękowania dla rodziców w formie telegramu lub ramki na zdjęcia. Pozwolą one na wyrażenie ciepłych uczuć w niebanalny sposób.

Dekoracje na stołach dla gości

Drewniane dekoracje na stolach dla gości sprawią, że cała aranżacja sali weselnej będzie wyglądała spójnie. W tym celu możemy wykorzystać wykonane z drewna figurki, lampiony lub świeczniki. W połączeniu z kwiatami stworzy to niepowtarzalny nastrój dla wyjątkowej chwili.

Opracowanie:

Dekodrew Katarzyna Buczek

Osina 25B

  • tel. 696 187 184

Podziel się