Artykuł sponsorowany Jak wybrać oprawę muzyczną na ślub?

Jak wybrać oprawę muzyczną na ślub?

Ślub to wyjątkowa uroczystość, która wymaga wyjątkowej oprawy muzycznej. Piękna muzyka zapada w pamięć i podkreśla charakter tego niezwykłego momentu. Jednym z instrumentów, które tworzą podniosłą atmosferę, są skrzypce. Ich dźwięki zachwycały ludzi już od czasów średniowiecza, a współcześnie ani trochę nie tracą na popularności, zwłaszcza przy tak podniosłych uroczystościach, jakimi są śluby.

Jaka powinna być muzyka na ślub?

O ile muzyka na wesele pozostawia dużą swobodę wyboru, o tyle muzyka na ślub powinna być dopasowana do charakteru uroczystości. Najpopularniejszym wyborem jest ciągle muzyka klasyczna i utwory religijne. Jednak niektóre młode pary przełamują tradycyję i decydują się na ulubione utwory lub piękne piosenki z filmów miłosnych. Z kolei współczesne utwory w aranżacji na skrzypce są swego rodzaju połączeniem tradycji z nowoczesnością. Para młoda może zdecydować się na na samą muzykę (wersję instrumentalną), bądź też wokalno-instrumentalną.

Muzyka w kościele i Urzędzie Stanu Cywilnego

Muzycy zapewniający oprawę muzyczną na ślub zwykle kierują swoją ofertę do par biorących ślub zarówno w kościele, jak i Urzędzie Stanu Cywilnego. Na ślubie cywilnym artyści zwykle grają do pięciu utworów. Muzyka pojawia się tuż przed rozpoczęciem uroczystości, gdy zbierają się goście, podczas wejścia pary młodej, podczas składania przysięgi i zakładania obrączek, a także podczas składania życzeń. Jako że ślub kościelny jest dłuższy, jest też więcej muzyki, np. podczas ofiarowania lub komunii.

Ślub w plenerze

Młode pary coraz częściej decydują się na ślub w plenerze. Otoczenie przyrody lub zabytkowych dworków jest idealnym towarzystwem dla muzyki instrumentalnej, na przykład ze skrzypiec.

Skrzypce na ślub z Agencją Artystyczną

Marzysz o grze skrzypiec podczas ślubu lub o pięknej oprawie instrumentalno-wokalnej? To marzenie pomoże ci spełnić Agencja Artystyczna Michalina Malczewska-Machnio. Agencja cechuje się wszystkim, co jest ważne przy wyborze profesjonalnej firmy, która stanie na wysokości zadania podczas tak ważnego dnia.

  • Doświadczenie. Wokalistka i skrzypaczka z muzycznym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym zdobywanym od 2001 roku? W tej sytuacji można być pewnym warsztatu i talentu.
  • Kompleksowa obsługa. Agencja Artystyczna zapewnia kompleksową obsługę - dysponuje własnym sprzętem nagłaśniającym i innymi rzeczami niezbędnymi do występu.
  • Dobry kontakt. Komunikatywność i dobry kontakt ułatwiają współpracę. Dzięki temu można poczuć, że jesteśmy w dobrych rękach.
  • Próbki nagrań. Na stronie internetowej agencji można zapoznać się z próbkami nagrań z innych uroczystości.
  • Opinie innych. Zadowolony klient to najlepsza reklama. A Agencja Artystyczna Michaliny Malczewskiej-Machnio ma na swoim koncie bardzo dużo pozytywnych opinii.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas