Artykuł sponsorowany Agencja promowania usług muzycznych

Agencja promowania usług muzycznych

Usługi muzyczne związane z różnego rodzaju imprezami okolicznościowymi, takimi jak wesela, festyny dla dzieci, gale biznesowe, czy uroczystości rodzinne są dzisiaj promowane przez profesjonalne agencje muzyczne. To one zajmują się przygotowaniem ofert zespołów muzycznych, które znajdują się pod ich skrzydłami. Jednym z popularnych podmiotów jest Agencja muzyczna Edi, która zapewnia trzy odmienne typu usług muzycznych.

Imprezy muzyczne dla dzieci

Agencja muzyczna Edi przyjęła, jako politykę swojej działalności umuzykalnianie dzieci. To dla nich przygotowywane są koncerty instrumentalne, podczas których rozwija się poczucie estetyki muzycznej młodych słuchaczy – tego typu wydarzenia są „zamawiane” przez różnego rodzaju ośrodki edukacyjne. Oferta muzyczna dla dzieci agencji Edi przewiduje również letnie imprezy w ośrodkach wczasowych. Dwuosobowy skład artystyczny zapewnia dzieciom mnóstwo zabawy, która połączona jest również z edukacją muzyczną. Formą usług muzycznych skierowanych dla najmłodszych, a oferowanych przez agencję Edi są imprezy urodzinowe z wesołą muzyką i zabawnym Klaunem Filipem.

Muzyka rozrywkowa – pokochaj jazz tradycyjny

Jazz tradycyjny stał się popularny w różnych kręgach społecznych. Słuchaczami tego gatunku muzycznego są zatem zarówno młodzi, jak i starsi odbiorcy z różnych grup społecznych. Prawdą jest bowiem to, że jazz łączy ludzi, dzięki niesamowitym instrumentalnym oraz wariacyjnym brzmieniom. Zespoły jazzowe specjalizujące się w Hot jazzie – Dixieland – są często wynajmowane na bankiety biznesowe, imprezy okolicznościowe w modnych pubach, barach i klubach, a także na uroczystości rodzinne: wesela, urodziny czy rocznice. Improwizacje jazzowe w wydaniu Dixieland można usłyszeć dzięki zespołowi instrumentalnemu promowanemu przez agencję Edi. Składa się on z artystów grających na takich instrumentach jak trąbka, puzon, klarnet, banjo, tuba, klawisze, oraz perkusja. Warto wiedzieć, że przy muzyce jazzowej można doszkalać swoje umiejętności taneczne w swingu, który jest bardzo energetycznym tańcem dającym wiele satysfakcji i zabawy.

Muzyka poważna na wesoło!

Przykładem jak cudowna jest muzyka grana na żywo, są koncerty zespołu LA Donna e Mobile, który składa się z muzyków Filharmonii Koszalińskiej – w składzie zespołu skrzypce, altówka, wiolonczela, obój oraz flet. Artyści ci specjalizują się w graniu muzyki poważnej na wesoło, która potrafi podbić serca każdego słuchacza. Tego typu zespoły świetnie sprawdzają się w przypadku organizowania koncertów, uroczystości różnego typu, festynów, festiwali, czy też pokazów muzycznych. Jeśli jesteś zainteresowany oprawą muzyczną wydarzeń w aranżacjach klasycznych na wesoło, skontaktuj się z agencją Edi.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter