Artykuł sponsorowany Składanie komputerów w ofercie pracowni JOKER z Wrocławia

Składanie komputerów w ofercie pracowni JOKER z Wrocławia

Pracownia JOKER z Wrocławia od ponad 20 lat specjalizuje się w naprawach komputerów oraz laptopów. Firma ta oferuje również odzysk danych ze smartfonów, tworzenie systemów inteligentnego domu, a także sprzedaż części i akcesoriów komputerowych. Ważną częścią rozbudowanej oferty jest również składanie komputerów. Jeśli zatem marzysz o urządzeniu z wysokiej klasy kartą graficzną oraz o dużej mocy obliczeniowej, koniecznie zgłoś się do fachowców pracowni JOKER. Szczegóły ich propozycji przedstawiamy w dalszych częściach artykułu.

Komputer składany, czyli jaki?

Kiedyś komputery składane wybierano po to, by obniżyć koszt zakupu sprzętu. Tak zwany „składak” tańszy był od nowych urządzeń z półek sklepowych i to nawet o kilkadziesiąt procent. Obecnie komputery składane to najwyższej klasy urządzenia do zadań specjalnych, które projektuje się oraz tworzy wedle potrzeb klientów. Jak wyjaśniają zatem specjaliści z pracowni JOKER, są to sprzęty wyposażone w najnowocześniejsze układy, płyty główne, pamięć RAM, procesory czy karty graficzne, znacznie przewyższając funkcjonalnością oraz sprawnością seryjnie tworzone modele, pojawiające się w popularnych sklepach.

Prócz wydajności, która zachwyci każdego użytkownika, komputery składane wielokrotnie zaskakują swoim iście designerskim wyglądem. Pracownia JOKER dba o to, by spełniać najśmielsze oczekiwania klientów, którzy często stawiają na gamingowy lub futurystyczny wygląd swoich wymarzonych urządzeń.

Komu polecane są komputery składane?

Tak jak już wspomniano, w dobie setek tanich sklepowych modeli laptopów i komputerów na „składaki” stawia się głównie wtedy, kiedy urządzenie ma znacznie wyróżniać się swoimi parametrami technicznymi od standardowych sprzętów. Specjaliści pracowni JOKER zdradzają, że niektórzy klienci inwestują nawet w zestawy warte kilkanaście tysięcy złotych. Nic dziwnego, że chcą oni mieć pewność najwyższej jakości i bezawaryjnej pracy. Komu szczególnie polecane są zatem komputery składane?

Zlecenia na składanie komputerów i laptopów przyjmujemy przede wszystkim od osób, które potrzebują solidnych urządzeń gamingowych. W niektórych przypadkach są to miłośnicy e-sportów. Ponadto składane komputery popularne są wśród architektów, grafików komputerowych, programistów, marketingowców oraz specjalistów zajmujących się tworzeniem wizualizacji 3D, renderowaniem filmów czy postprodukcją muzyki. Rzadziej o komputery szyte na miarę proszą przedsiębiorcy wyposażający swoje biura, ale zdarzają się również zlecenie właśnie na złożenie tanich i bezawaryjnych zastawów, nawet w kilkunastu sztukach.

Na czym polega i ile trwa składanie komputera?

Tworzenie komputera składanego to złożony proces, który wymaga ścisłej współpracy z klientem. Specjaliści z pracowni JOKER wyjaśniają, że wraz z zamawiającymi projektują każdy element zestawu komputerowego, stacji roboczej czy laptopa, zwracając uwagę nawet na drobne detale. Po stworzeniu projektu oraz dokumentacji technicznej wraz z kosztorysem, przystępują oni do kompletowania części, wykorzystując podzespoły najlepszych producentów na świecie. Dodać warto, że niektóre układy sprowadzane są z zagranicy, a większość elementów opatrzonych jest gwarancjami producenckimi.

Ostatnie etapy prac przy składaniu komputera to zaś montaż wszystkich części, rozruch urządzenia, instalacja systemu oraz liczne testy. Klient uzyskuje zatem sprzęt gotowy do pracy i rozgrywki na najwyższym poziomie. Ile należy czekać na złożenie zamówionego urządzenia? Pracownia JOKER zawsze przygotowuje harmonogram prac wraz z klientem. W zależności od potrzeb i dostępności części czas składania trwa od kilku do kilkunastu tygodni. Na ogół nie trzeba jednak czekać na wymarzony komputer zbyt długo. O szczegóły warto pytać pracowników wrocławskiej firmy podczas bezpłatnych konsultacji.

Opracowanie:

Joker Krzysztof Kochanowski

Wrocław , Kwiska 18

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas