Artykuł sponsorowany Ile kosztuje stworzenie strony internetowej i komu zlecić to zadanie?

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej i komu zlecić to zadanie?

Jednym z najlepszych sposobów pozyskania nowych klientów jest założenie własnej strony internetowej. Możemy tam zamieszczać informacje o oferowanych przez naszą firmę produktach, czy też opisywać ich działanie. Jednak zanim dotrzemy do klientów w Internecie, wcześniej trzeba wykonać stronę WWW. W większości przypadków to zadanie zlecamy profesjonalistom. Zobacz, komu zlecić stworzenie strony WWW i ile taka usługa kosztuje.

Stworzenie strony internetowej – komu zlecić?

Tworzenie stron internetowych to zadanie dla informatyków, którzy specjalizują się w programowaniu. Niektórzy pracują jako freelancerzy, ale znajdziemy również takich, którzy założyli własne profesjonalne firmy informatyczne. Ta druga opcja zwykle jest korzystniejsza, ponieważ takie firmy na co dzień zajmują się takimi usługami, opiekują się dużą liczbą klientów i bez trudu znajdziemy opinie na temat ich pracy.

Wybierając firmę informatyczną do założenia strony WWW, możemy liczyć na to, że strona będzie działała prawidłowo na różnych typach urządzeń i powstanie w terminie ustalonym między stronami. Kolejne korzyści to optymalizacja SEO dla rozmaitych typów wyszukiwarek, pomoc posprzedażowa, w tym doradztwo w zakresie reklamy internetowej, a także możliwość nawiązania dalszej współpracy, np. podczas rozbudowywania strony internetowej. Wybór firmy, która wykona stronę WWW, jest bardzo ważny, ponieważ od tego zależy, jak klienci będą nas postrzegać w Internecie.

Ile kosztuje wykonanie strony WWW?

Jeśli wybraliśmy już osobę lub firmę, która ma zająć się wykonanie dla nas strony internetowej, warto zastanowić się, ile taka usługa kosztuje. Ceny za wykonanie strony WWW są różne i zależą od wielu czynników. Na koszty związane z założeniem strony internetowej wpływ mają między innymi ilość podstron, system, na jakim stworzono stronę, czy też to, czy strona internetowa jest responsywna. Jeżeli strona WWW jest responsywna, oznacza to, że wyświetla się prawidłowo na różnych urządzeniach, czyli komputerze, telefonie i tablecie.

Firma CA.NET.PL - Usługi Informatyczne z Łodzi oferuje 4 pakiety stron internetowych i są nimi Basic, Standard, Business oraz Premium. Niezależnie od tego, na który wariant się zdecydujemy, strona internetowa tworzona będzie na systemie CMS Drupal. Poza tym każdy pakiet obejmuje optymalizację strony pod urządzenia mobilne, rejestrację domeny, roczny hosting, zgłoszenie strony do Google, pocztę e-mail, mapę, galerię, a także aktualizację systemu CMS i jego modułów przez rok. Jedyna różnica związana jest z ilością podstron. Pakiet Basic, za który zapłacimy 750 zł obejmuje maksymalnie 4 podstrony, pakiet Standard może mieć do 7 podstron, a jego cena to 1200 zł. Z kolei pakiet Business to koszt 1700 zł, lecz może zawierać nawet 12 podston. Natomiast największy pakiet Premium kosztuje 2000 zł i może mieć nawet 20 podstron.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas