Materiał Partnera Niezapomniane przyjęcia urodzinowe w Zajeździe Nocny Marek II

Niezapomniane przyjęcia urodzinowe w Zajeździe Nocny Marek II

Od kilku lat w kwestii organizacji przyjęć urodzinowych, chrzcin, nastąpiła duża zmiana. Jeszcze nie tak dawno, wynajęcie sali bankietowej w zajeździe — takim jak np. Nocny Marek II w Czańcu, było kojarzone jedynie ze spotkaniami firmowymi, weselami. Dziś przyjęcia biesiadne w gronie najbliższych to żadna nowość. To praktycznie standard. Dlaczego warto zaprosić bliskich na urodziny w lokalu?

Organizacja przyjęć rodzinnych w lokalu — dlaczego warto?

Chcąc zorganizować przyjęcie urodzinowe dla większej liczby osób, trzeba liczyć się nie tylko ze sporym wydatkiem, kombinowaniem, jak zapewnić gościom komfortowe warunki do biesiadowania. Jak dowiedzieliśmy się w jednym z brzeskich lokalów działających w gastronomii — w Zajeździe Nocny Marek II s.c. Krzysztofa Łazarza, Renaty Łazarz — urodziny, chrzciny, osiemnastka to uroczystości rodzinne, które według naszej tradycji polskiej obchodzone są hucznie. Nierzadko zdarza się, że nawet minimum osób, które chcielibyśmy gościć w tym czasie, przekracza możliwości logistyczne klasycznych mieszkań i domów. Nawet duży salon okazuje się często niewystarczający — jeśli weźmiemy pod uwagę, konieczność zorganizowania miejsca siedzącego, stołu, kawałka przestrzeni na zabawę dla solenizanta.

Na co zwrócić uwagę organizując urodziny w restauracji?

Z relacji naszego rozmówcy wynika, że wynajęcie sali bankietowej nie jest przejawem zbytku, czy też wielką ekstrawagancją, to ukłon w stronę gości, poszanowania ich prawa do zaspokojenia podstawowych oczekiwań, jakie ma praktycznie każdy z nas, idąc na imieniny, czy przyjęcie w gronie rodzinnym.

Decydując się na organizację przyjęcia urodzinowego w np. wspomnianym zajeździe, zyskuje się przede wszystkim pewność, że niczego nikomu nie zabraknie. Ustalając menu na potrzeby gości w lokalu z 20-letnią tradycją, ma się gwarancję, że nie tylko każdy zje ciepły posiłek o właściwym czasie, ale także dania przygotowane będą z artykułów od lokalnych producentów i dostawców, przez co zachwycać będą wyglądem, smakiem i aromatem.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas