Artykuł sponsorowany Ubezpieczenie w podróży z As-Kor Multiagencją Ubezpieczeniową Anny Skwarek

Ubezpieczenie w podróży z As-Kor Multiagencją Ubezpieczeniową Anny Skwarek

Wybierając się w podróż, czy to na tygodniowy urlop w ciepłe kraje, czy też na kilkumiesięczną wyprawę po innym kontynencie nie zawsze myślimy o tym, że coś może pójść nie tak. Naszą głowę zazwyczaj zajmuje spakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy, zamartwianie się pogodą jaką zastaniemy na miejscu. Mało kto zastanawia się co zrobić w przypadku, gdy np. zgubimy bagaż lub złamiemy nogę? Sprawdź, co pokrywa ubezpieczenie turystyczne, które oferuje As-Kor Multiagencja Ubezpieczeniowa Anny Skwarek z Warszawy.

Zadbaj o ubezpieczenie podróżnicze

Spontaniczne, szalone wyjazdy cieszą się dużym powodzeniem. Na świecie jest coraz większa grupa ludzi, którzy z dnia na dzień pakują plecak i wyruszają w długą podróż podbijać świat. Planując swoje wakacje nie można być skrajnie nieodpowiedzialnym, ponieważ może to przynieść niepożądane efekty. Jak tłumaczy specjalista z branży ubezpieczeń z firmy As-Kor Multiagencja Ubezpieczeniowa Anna Skwarek, w podróży mogą przytrafić się nam bardzo różne i nie zawsze przyjemne zdarzenia, na które sami zazwyczaj nie mamy wpływu. Ktoś może na lotnisku ukraść nam portfel i zostawić nas bez dokumentów i środków do życia.

Innym razem możemy czekać kilka dni na samolot powrotny, bądź na wycieczce objazdowej złamiemy nogę i będziemy musieli udać się na leczenie do szpitala. Jak mówi znane przysłowie "przezorny zawsze ubezpieczony" więc przed wyjazdem warto dopilnować również kwestii nieszczęśliwego obrotu zdarzeń, a w podróż wyjechać zrelaksowanym. W końcu nie warto psuć sobie nastroju na wakacjach z powodów od nas niezależnych.

Co obejmuje ubezpieczenie turystyczne?

Na rynku istnieje wiele ofert ubezpieczeń podróżniczych. Zazwyczaj obejmują one wszystkie kwestie niezależne od podróżnika. Po pierwsze ubezpieczenia turystyczne pokrywają koszty następstw nieszczęśliwych wypadków i leczenia. W przypadku, gdy na wakacjach dojdzie do tragicznego wydarzenia np. złamania nogi i będziemy musieli skorzystać z usług lekarskich oraz hospitalizacji nie będziemy musieli martwić się o to, kto za to wszystko zapłaci. Koszty wykupionego ubezpieczenia podróżniczego pokryją również pomoc w podróży jeśli takiej będziemy potrzebować. Ponadto jeśli wybieramy się w nieznane i zagubimy się ubezpieczenie pokryje również koszty poszukiwania oraz ratownictwa. Ubezpieczenie turystyczne może pokrywać również ubezpieczenie bagażu podróżnego więc jeśli zgubimy np. na lotnisku walizkę nie mamy się o co martwić, ponieważ wszystkie poniesione koszty zostaną nam zwrócone.

Ubezpieczenia podróżne obejmują ubezpieczenie opóźnienia lotu i pokrywa wszystkie koszty wynikające z opóźnień. Każde ubezpieczenie podróżnicze można rozszerzyć o interesujący nas pakiet. Na przykład jeśli wyjeżdżamy za granicę na kilka miesięcy i na miejscu chcielibyśmy sobie dorobić i zatrudnić się u lokalnego przedsiębiorcy, warto wykupić ubezpieczenie pokrywające koszty w przypadku nieszczęśliwego wypadku podczas wykonywania pracy. Tak samo jest w przypadku wykonywania sportów ekstremalnych. Jeśli podczas wykonywania danej niebezpiecznej czynności takiej jak wspinaczka skalna, czy narciarstwo ekstremalne przytrafi nam się uszczerbek na zdrowiu, aby koszty leczenia zostały pokryte musimy mieć wykupiony dodatkowy pakiet obejmujący wykonywanie sportów ekstremalnych.

Jak widzisz ubezpieczenia podróżnicze pokrywają bardzo wiele kwestii związanych z wydarzeniami niezależnymi od nas samych, ale które każdemu mogą się przytrafić. Dlatego warto dmuchać na zimne i przed wyjazdem zastanowić się nad wybraniem odpowiedniego ubezpieczenia turystycznego.

Pozostała oferta As-Kor Multiagencji Ubezpieczeniowej Anny Skwarek

Firma oferuje kompleksowe rozwiązania ubezpieczeniowe dla swoich klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży ubezpieczeniowej agencja zyskała uznanie i zaufanie wielu klientów.

Wyróżnia ją przede wszystkim profesjonalna obsługa, agent z tej firmy jest zawsze gotowy pomóc w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia, dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta oraz jego sytuacji finansowej.

W ofercie znajduje się cały szereg produktów ubezpieczeniowych, począwszy od ubezpieczeń komunikacyjnych, poprzez ubezpieczenia na życie i zdrowie, aż po ubezpieczenia majątkowe. Wszystkie oferowane produkty cechują się konkurencyjnymi cenami oraz wysokim poziomem ochrony.

Opracowanie:

As-Kor Multiagencja Ubezpieczeniowa Anna Skwarek

Warszawa , Połczyńska 93a lok. 2

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas