Materiał Partnera Polisa turystyczna z agencją ubezpieczeniową Marty Stasiak-Terebus

Polisa turystyczna z agencją ubezpieczeniową Marty Stasiak-Terebus

Polscy turyści mają coraz większą świadomość ryzyka związanego z wyjazdami zagranicznymi. Trudno cieszyć się urlopem, jeżeli nie czujemy się bezpieczni i wiemy, jak kosztowne są akcje ratownicze w niektórych częściach świata. Z pomocą agenta z firmy ​Ubezpieczenia Marta Stasiak-Terebus z łatwością dobierzesz ubezpieczenie skrojone na miarę Twoich potrzeb, stylu życia i potencjalnych zagrożeń, które czyhają na Ciebie poza granicami kraju.

Ubezpieczenie turystyczne – dlaczego jest potrzebne?

Przygotowania do urlopu nie powinny ograniczyć się do spakowania ubrań, zakupu sprzętu sportowego czy zorganizowaniu miejsca wypoczynkowego – życie bywa nieprzewidywalne, dlatego warto wykupić dodatkową ochronę i zabezpieczyć się na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.

Standardowa polisa podróżna obejmuje zwrot kosztów leczenia, assistance oraz NNW. Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszy się ubezpieczenie bagażu podróżnego, opóźnienia lotu i OC związane z uprawianiem sportu

– mówi pracownik firmy ​Ubezpieczenia Marta Stasiak-Terebus. Przed nabyciem wybranego ubezpieczenia warto przeanalizować tzw. wyłączenie odpowiedzialności, czyli sytuacje, kiedy polisa podróżnicza nie ochroni nas przed przykrymi zdarzeniami m.in. zamieszki, ataki terrorystyczne, samobójstwa czy udział w strajkach.

​Ubezpieczenia Marta Stasiak-Terebus: dodatkowe ubezpieczenie turystyczne

Koszty transportu medycznego za granicą mogą dochodzić do dziesiątek, a nawet setek tysięcy złotych – pracownicy firmy ​Ubezpieczenia Marta Stasiak-Terebus przedstawią Ci precyzyjne wyliczenia dotyczące zagranicznej pomocy medycznej i cennik pobytu w placówkach zdrowotnych. W przypadku rezygnacji z polisy wszystkie zobowiązania finansowe należy pokryć z własnej kieszeni. Jeżeli planujesz wyjazd w Alpy, nurkowanie w Morzu Śródziemnym czy trip na Bliskim Wschodzie, ubezpieczenie dla turystów to absolutna konieczność.

Opracowanie:

Marta Stasiak Terebus Ubezpieczenia

Załęże 21A

  • tel. 693 470 663

Podziel się