Artykuł sponsorowany Jak przy uzyskaniu kredytu hipotecznego pomóc może Ekspert Finansowy Katarzyna Kabat?

Jak przy uzyskaniu kredytu hipotecznego pomóc może Ekspert Finansowy Katarzyna Kabat?

Kredyt hipoteczny to produkt bankowy, którego otrzymanie wymaga dopełnienia szeregu formalności i spełnienia wielu warunków, co sprawia, że jego uzyskanie, na każdym etapie procesu, wymaga dokładnej analizy i dobrego przygotowania, zarówno ze strony banku, jak i przyszłego kredytobiorcy. Jest to także zazwyczaj wieloletnie zobowiązanie, a co za tym idzie decydując się na skorzystanie z kredytu hipotecznego, przy jego wyborze i załatwieniu wszelkich formalności, warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia eksperta finansowego Katarzyna Kabat.

Czym właściwie jest kredyt hipoteczny

Pojęcie kredytu hipotecznego bardzo często stosowane jest wymiennie z pojęciem kredytu mieszkaniowego, co nie do końca jest zgodne z prawdą. Wynika to z faktu, że kredyt mieszkaniowy to instrument finansowania zakupu nieruchomości mieszkalnej, który zawsze jest zabezpieczony hipoteką, zaś pojęcie kredytu hipotecznego jest znacznie szersze i dotyczy kredyt zabezpieczonego hipoteką z przeznaczeniem na różne cele, stanowiąc zobowiązanie zaciągnięte z przeznaczeniem sfinansowania zakupu nieruchomości czy jej remontu i wyróżnia się wśród innych kredytów tym, że ma zabezpieczanie w postaci nieruchomości, która została zakupiona za pieniądze z kredytu (w przypadku niewypłacalności kredytobiorcy, bank przejmuje nieruchomość w ramach rekompensaty zaś kredyt spłacony jest środkami uzyskanymi ze sprzedaży nieruchomości). Nie należy się zatem dziwić, że uzyskanie kredytu hipotecznego poprzedza szereg formalności oraz analiz (przede wszystkim zdolności kredytowej). Dlatego też samodzielne przebrnięcie przez cały proces może być niezwykle czasochłonne i kłopotliwe, stąd też warto tu skorzystać z pomocy jaką oferuje Ekspert Finansowy Katarzyna Kabat.

Pomoc eksperta finansowego przy uzyskaniu kredytu hipotecznego

Współpraca z ekspertem finansowym to doskonałe rozwiązanie, które znacznie przyspiesza i usprawnia proces uzyskania kredytu, zarówno gotówkowego lub inwestycyjnego, jak i kredytu hipotecznego. Warto bowiem pamiętać, że jak mówi przedstawiciel biura kredytowego Katarzyny Kabat –

Specjaliści zatrudnieni w firmie Ekspert Finansowy Katarzyna Kabat to wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, mający świetne rozeznanie w dziedzinie bankowości, co pozwala na kompleksową obsługę klienta planującego wziąć kredyt hipoteczny. Dotyczy to zarówno zebrania ofert z różnych banków i dostosowania ich do możliwości finansowych klienta, jego sytuacji materialnej, zdolności kredytowej, jak i optymalne dobranie ofert do obiektu, który klient zamierza kupić lub zmodernizować. Oczywiście sam wybór określonego źródła finansowania jest jedynie początkiem pracy eksperta, gdyż swoją wiedzą i doświadczeniem służy on na każdym etapie procesu, którego zwieńczeniem jest nie tylko uzyskanie kredytu hipotecznego, ale przede wszystkim dobranie go do potrzeb i możliwości klienta.

Uzyskanie kredytu hipotecznego to dość wymagający proces, który można próbować przeprowadzić samodzielnie, przy czym w przypadku braku aktualnej wiedzy na temat możliwości jego uzyskania, może się on znacznie skomplikować i wydłużyć. Nie należy bowiem zapominać, że nawiązując współpracę z firmą Ekspert Finansowy Katarzyna Kabat, kredytobiorca zyskuje możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia specjalistów działających od lat w branży doradztwa finansowego, których cechuje rozeznanie na rynku kredytów, wiedza na temat produktów bankowych, znajomość procedur i wymaganych dokumentów. Dodatkowo fachowcy zatrudnieni w firmie Ekspert Finansowy Katarzyna Kabat mogą pomóc w negocjacjach i rozmowach z instytucjami oraz załatwieniu większości formalności.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas