Artykuł sponsorowany Dobierz korzystne ubezpieczenie szpitalne z agentem ubezpieczeniowym Joanną Żołubak

Dobierz korzystne ubezpieczenie szpitalne z agentem ubezpieczeniowym Joanną Żołubak

Polisy na życie są dzisiaj świadomie dobierane przez Polaków, którzy nie tylko zwracają uwagę na ochronę podstawową. Ważne są też pakiety dodatkowe np. medyczny assistance czy też ubezpieczenie szpitalne. To właśnie na nim warto skupić swoją uwagę. Co ono gwarantuje i dlaczego warto je wybrać? Kilka ważnych wskazówek udziela agentka ubezpieczeniowa Joanna Żołubak, która pomaga skroić polisy na miarę możliwości swoich klientów.

Czym jest ubezpieczenie szpitalne?

Ubezpieczenie szpitalne to najczęściej pakiet dodatkowy do polisy na życie. Jego zakres ochrony dotyczy zarówno kilkudniowych pobytów szpitalnych, jak i też operacji. Niekiedy taka polisa uwzględnia mniejsze zabiegi. Obecnie jest to rozwiązanie polecane dla kobiet planujących ciąże, dla seniorów, a także osób z chorobami przewlekłymi. Joanna Żołubak podkreśla jednak, że warto, by każda osoba podpisująca umowę na ubezpieczenie na życie zainteresowała się także dodatkowym pakietem ubezpieczenia szpitalnego.

Środki, które można pozyskać w ramach likwidacji szkód wynikłych z pobytu w szpitalu lub operacji, mogą zastać przekazane na specjalistyczne leczenie, rehabilitację, zakupów leków i sprzętów medycznych, a także mogą posłużyć na wypadek straty pracy. Ubezpieczenia szpitalne gwarantują naprawdę duże sumy odszkodowań, które pozwalają ochronić finanse całej rodziny. Ważne jest jednak dobieranie takich pakietów z głową tak, by nie przepłacić i nie podpisać umowy z niekorzystnymi klauzulami. O to dba dla klientów agent ubezpieczeniowy Joanna Żołubak, która zawsze w imieniu zleceniodawców negocjuje warunki umów w tym OWU z danym ubezpieczycielem.

Cechy korzystnego ubezpieczenia szpitalnego

Ubezpieczenia szpitalne mogą cechować się różnymi warunkami umowy. Jedne są bardziej, a inne mniej korzystne. Joanna Żołubak tłumaczy również, że rozwiązania idealne dla jednej osoby, mogą być niesatysfakcjonujące dla innej. To dlatego ważne jest negocjowanie umów i tworzenie ich na miarę potrzeb. Uniwersalnymi cechami dobrego ubezpieczenia szpitalnego, które wyróżnia agentka ubezpieczeniowa z Krakowa, są:

  • wypłata niezależna od rodzaju pobytu w szpitalu,
  • zakres polisy uwzględniający ponad 200 różnych zabiegów i operacji,
  • wypłaty w wysokości od 10% pełnej sumy ubezpieczenia do nawet 180%,
  • naliczanie odszkodowania za każdy dzień spędzony na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej (np. 1% sumy ubezpieczenia za każdy pełny dzień),
  • ciągłość ubezpieczenia, czyli jego wygaśnięcie dopiero po wykorzystaniu np. 600% pełnej sumy ubezpieczenia,
  • dodatkowe zabezpieczenie finansowe bliskich na wypadek śmierci w szpitalu czy podczas operacji,
  • dodatkowe zabezpieczenie na wypadek błędu lekarskiego lub niepowodzenia leczenia.

Warto też wiedzieć, że ubezpieczenia szpitalne łączone ze standardowymi polisami na życie mogą po hospitalizacji pomóc w opłaceniu wizyt kontrolnych, rehabilitacji czy w opłaceniu leków i transportu sanitarnego. Takie rozwiązania przypisywane są głównie dla tzw. medycznego assistance, który szczególnie poleca agentka ubezpieczeniowa Joanna Żołubak. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter