Materiał Partnera Zalety dzierżawy urządzeń biurowych

Zalety dzierżawy urządzeń biurowych

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością wydruku, kserowania i skanowania wielu dokumentów. Aby to zrobić, wcale nie musimy kupować urządzeń biurowych. Możemy zdecydować się na ich dzierżawę. Wiąże się z nią wiele korzyści, które powinieneś poznać, jeśli jeszcze nie podjąłeś ostatecznej decyzji co do zakupu bądź dzierżawy sprzętu.

Czym jest dzierżawa?

Nie każdy jeszcze spotkał się z usługą dzierżawy urządzeń biurowych. W bardzo obrazowy sposób wyjaśnimy, na czym polega. Wyobraź sobie, że masz ochotę powiesić swoje ulubione zdjęcie na ścianie. Musisz więc:

a: wywołać zdjęcie,

b: zakupić ramkę lub antyramę

c: zakupić wiertarkę i wiertła

d: zakupić kołek i wkręt

e: wykonać pracę samodzielnie

Czy nie wolałbyś po prostu zakupić zdjęcia powieszonego na ścianie???

Tak właśnie działa dzierżawa gotowego rozwiązania druku. W rzeczywistości pozwala ci kupić gotowy dokument zamiast całego szeregu urządzeń, oprogramowania, materiałów eksploatacyjnych i serwisu.

To jest sprytne! A teraz poznajmy zalety dzierżawy.

Dzierżawa ogranicza wydatki

Przede wszystkim dzierżawa urządzeń biurowych jest najlepszym sposobem na obcięcie kosztów. Szczególnie na początku prowadzenia swojego biznesu liczymy się z każdym groszem. Chcemy jak najwięcej zaoszczędzić, aby móc zainwestować w nowoczesne metody produkcji czy w ludzi i szybko odnieść sukces na rynku. Dzięki dzierżawie nie poniesiemy sporych wydatków na sprzęty, których nie jesteśmy do końca pewni. Tak naprawdę nie wiemy, czy dane urządzenie spełni nasze oczekiwania. Wynajmując je za stosowną (w dodatku niewielką) opłatą, będziemy mogli z niego do woli korzystać, przekonując się, czy faktycznie nam odpowiada. Dzięki temu w przyszłości być może samodzielnie je zakupimy.

Od czego zależą koszty dzierżawy?

Koszty dzierżawy przede wszystkim są zależne od tego, na jaki okres chcemy wydzierżawić dane sprzęty oraz jak często będziemy je użytkować. Cena może być zróżnicowana, jednak koszty tej usługi stale się zmniejszają. To naprawdę opłacalne rozwiązanie, tym bardziej, że możemy liczyć na kilka form rozliczeń, w tym abonament bądź rozliczenia biorące pod uwagę liczbę wydrukowanych stron bądź liczbę wykonanych kopii.

Dla kogo usługa dzierżawy jest najbardziej opłacalna?

Usługa dzierżawy jest najbardziej opłacalna dla niewielkich firm. Nie potrzebują one wielu sprzętów, a urządzenia biurowe nie są im potrzebne na stałe. Dzięki dzierżawie mogą zapewnić sobie sprawne funkcjonowanie, nie ponosząc przy tym dużych kosztów. Tego rodzaju sprzęty są naprawdę kosztowne i niewiele małych przedsiębiorstw mogłoby sobie na nie pozwolić.

Jakie urządzenia biurowe można dzierżawić?

Dzierżawić można praktycznie każde urządzenie biurowe. Najbardziej popularne są oczywiście sprzęty wielofunkcyjne, ponieważ pozwalają na szybki wydruk, robienie kopii oraz skanowanie ważnych dla danego przedsiębiorstwa dokumentów. Z konkretnymi ofertami możemy zapoznać się wchodząc na stronę danego dzierżawcy, takiego jak firma ZiZaKo. Jej doświadczenie i zdobyta na jego podstawie wiedza, pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zapewniając klientom profesjonalne rozwiązania do druku.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas