Materiał Partnera PRONET – profesjonalny serwis i pogotowie komputerowe na terenie całego Malborka

PRONET – profesjonalny serwis i pogotowie komputerowe na terenie całego Malborka

Sprzęt komputerowy każdego dnia jest narażony na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz ataki wirusów. Kiedy z komputerem dzieje się coś niepokojącego, w pogotowiu zawsze czeka serwis PRONET, który świadczy swoje usługi w Malborku oraz najbliższej jego okolicy. Doświadczeni pracownicy pomogą rozwiązać problemy związane zarówno z elektroniką, jak i nawet najbardziej nowoczesnym oprogramowaniem.

Profesjonalna naprawa sprzętu komputerowego

Innowacyjna elektronika niestety często zawodzi. Codziennym awariom ulega nie tylko komputer, ale również wszystkie akcesoria, które używamy na co dzień, takie jak klawiatury, myszki czy specjalistyczne wyposażenie gamingowe. Serwis jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-18:00, jednakże pogotowie komputerowe PRONET jest zawsze do dyspozycji klienta w nagłych wypadkach, takich jak na przykład niespodziewane zamoknięcie sprzętu. Wstępna diagnoza  jest zawsze darmowa, a pracownik serwisu udzieli szczegółowych informacji o każdej koniecznej naprawie i usterce. W przypadku ustalenia indywidualnej godziny i daty naprawy zawsze można kontaktować się telefonicznie.

Obsługa informatyczna dla firm i klientów indywidualnych

Prócz serwisu części elektronicznych, PRONET zajmuje się także naprawami związanymi z oprogramowaniem. Ważne jest nie tylko rozwiązanie bieżącego problemu, ale również zabezpieczenie się na przyszłość. Warto spytać pracownika o najwyższej jakości specjalistyczne oprogramowania, które byłyby dla nas pomocne w określonej branży oraz polecenie niezwodnej ochrony antywirusowej. Każdego dnia wirusy atakują systemy operacyjne i wykradają miliony danych, zarówno z komputerów prywatnych, jak i tych firmowych. Brak dobrej zapory przeciw wirusom może skutkować zniszczeniem sprzętu lub utratą ważnych lub – co gorsza – tajnych plików. Pracownicy dzięki swojej wiedzy oraz dużemu doświadczeniu są w stanie nie tylko naprawić komputer, ale również w większości przypadków odzyskać utracone dane.

Dobrze wyposażony sklep komputerowy

W przypadku napraw sprzętu komputerowego, często konieczne jest użycie różnego rodzaju narzędzi oraz nowych części. Serwis PRONET posiada własny sprzęt, gdyż jest profesjonalnym dystrybutorem części i akcesoriów do komputera. Dzięki temu wymiana części komputerowych może odbywać się naprawdę ekspresowo. W przypadku braku określonego produktu w magazynie sklepu stacjonarnego pracownicy są w stanie sprowadzić je w ciągu kilku dni roboczych.

Opracowanie:

Pronet. PPHU. Komputery, kasy fiskalne

Malbork , Kopernika 1

Podziel się