Artykuł sponsorowany Ligwan – producent wiązek elektrycznych i elektrotechnicznych

Ligwan – producent wiązek elektrycznych i elektrotechnicznych

Od prawie trzydziestu lat spółka Ligwan zajmuje się produkcją najwyższej jakości wiązek elektrycznych i elektrotechnicznych. Jej produkty wykorzystywane są w licznych branżach, między innymi w telekomunikacji, motoryzacji, kolejnictwie i lotnictwie. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie liczy się niezawodność. Kompleksowe usługi obejmują zarówno doradztwo i projektowanie, jak i produkcję.

Doświadczenie i jakość

Spółka Ligwan z siedzibą w Nowym Sączu została założona w 1991 roku i działa nieprzerwanie, ciesząc się zaufaniem licznych klientów w Polsce, Unii Europejskiej, Stanach Zjednoczonych i krajach azjatyckich.

Artykuły elektrotechniczne jej produkcji spełniają najwyższe standardy jakościowe, a oferowane rozwiązania znajdują zastosowanie w systemach oraz produktach: branży telekomunikacyjnej, energetycznej, motoryzacyjnej, kolejowej, lotniczej oraz RTV i AGD. Potwierdzeniem jakości usług świadczonych przez Ligwan są certyfikaty, między innymi Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz kilkukrotnie zdobyty tytuł firmy godnej zaufania.

Dobrze wyposażony park maszynowy i wykorzystanie informatycznego systemu zarządzania klasy ERP w procesie produkcji sprawiają, że zlecenia realizowane są terminowo i zgodnie z wymaganiami klientów. Ligwan jest dzięki nim w stanie wytwarzać wiązki o różnym stopniu złożoności – zarówno wiązki jednoprzewodowe, jak i złożone wiązki sterująco-zasilające. W produkcji wykorzystywane są kable o przekroju od 0,03 mm2 do 500 mm2.

Nad przebiegiem całego procesu i zgodnością produktu końcowego czuwa wykwalifikowany zespół tworzący dział zapewnienia jakości firmy Ligwan. Wykorzystuje on szereg narzędzi informatycznych, urządzeń elektronicznych, a także korzysta z laboratorium do tworzenia obrazów powierzchni szlifowanych SLE SBL.

Oferta produkcji

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, Ligwan zapewnia szeroki zakres usług. Obejmuje on projektowanie oraz doradztwo, którym zajmuje się wysoko wykwalifikowany personel.

Usługi produkcyjne dotyczą konstruowania wiązek elektrotechnicznych – wstępnej produkcji na podstawie wykonanego projektu, testów oraz realizacji gotowych rozwiązań. Klienci mogą liczyć na fachową pomoc na każdym z tych etapów.

Z wiązek kablowych firmy Ligwan korzystają branże, w których liczy się niezawodność – telekomunikacja, motoryzacja, kolejnictwo i lotnictwo, energetyka, automotive, RTV, AGD. Długa lista klientów z kraju i zagranicy, na której znalazły się firmy takie jak EURO SAT, Wiśniowski, TRW Automotive, Eltek czy Fideltronik to najlepszy dowód jakości usług i oferowanych produktów.

Opracowanie:

Ligwan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Nowy Sącz , Witkacego 30

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter