Artykuł sponsorowany Etui na smartfona – jak wybrać idealną obudowę telefonu?

Etui na smartfona – jak wybrać idealną obudowę telefonu?

Oczekuje się, że obudowy na urządzenia mobilne będą bardzo trwałe. Dobre etui musi chronić telefon przed negatywnymi skutkami upadków, wykazywać odporność na wodę i kurz, oraz odznaczać się estetycznym designem. Poszukiwanie odpowiedniego modelu może być czasochłonne, dlatego zapoznaj się z garścią porad i zdecyduj, jakie funkcjonalności futerału są dla Ciebie najistotniejsze.

Twarde etui na telefon – uniwersalny wybór

Twardy futerał na telefon, uformowany pod konkretny model smartfona, idealnie przylega do urządzenia, zakrywając tył i cztery rogi. Takie obudowy są zazwyczaj dość cienkie i lekkie, nie zmieniając oryginalnego kształtu telefonu. Większość użytkowników sięga po transparentne produkty o matowym lub błyszczącym wykończeniu – często z dodatkiem brokatu, małych zdobień czy grafik. Twarde etui na smartfona chronią tył i boki telefonu przed uderzeniami, upadkami i zarysowaniami. Niestety, ich struktura sprzyja pojawianiu się pęknięć wskutek intensywnego użytkowania – zwłaszcza w rogach, które są najbardziej napiętymi miejscami struktury.

Silikonowe etui na telefon

Silikonowe etui na smartfona, w swoim pierwotnym wydaniu, były miękkimi osłonami, nieco lepkimi w dotyku, i łatwo zbierającymi zanieczyszczenia z powierzchni. Współczesne modele, dostępne w ofercie Telmix, są znacznie bardziej funkcjonalne i estetyczne. Wykonane z płynnego silikonu odznaczają się większą twardością, a ich elastyczność jest analogiczna do wyrobów żelowych. Zazwyczaj są matowe, lekkie w dotyku i odporne na odciski palców, oraz kurz. Zakrywają tył i boki telefonu, chroniąc je w taki sam sposób jak etui twarde i żelowe. Szeroka gama wzorów i wykończeń sprawia, że silikonki cieszą się dużą popularnością wśród klientów, a niska cena dodatkowo zachęca do zakupu.
Osoby, poszukujące uniwersalnych akcesoriów do smartfona, chętnie sięgają po nowoczesne etui w formie portfela – zazwyczaj wykonane ze skóry i posiadające wkładkę z poliwęglanu, do której można przypiąć telefon.


Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas