Materiał Partnera Agent mama- czyli o wykorzystaniu sprzętu detektywistycznego na co dzień

Agent mama- czyli o wykorzystaniu sprzętu detektywistycznego na co dzień

Żyjemy w czasach, kiedy mamy możliwość kontrolowania niemalże wszystkich sfer naszego życia. Obserwowania tego, co dzieje się pod dachem naszego domu, czy też w jego najbliższej okolicy również wtedy, kiedy fizycznie znajdujemy się daleko poza domem, na urlopie, czy podczas pobytu w pracy. Powszechny dostęp do wysokiej klasy sprzętu detektywistycznego pozwala nam widzieć wszystko, co dla nas istotne wszędzie gdziekolwiek się znajdujemy.

Kamery, monitoring, detektory ruchu ten sprzęt znamy nie tylko z filmów szpiegowskich, ale coraz częściej z codziennego życia. Chcąc zabezpieczyć majątek osobisty oraz mienie firmy często decydujemy się na montaż nowoczesnych systemów monitoringu, który wyraźnie wpływa na nasze bezpieczeństwo. Wymienione sprzęty zaawansowane technologicznie, rejestrujące i zapisujące obraz (czasami również dźwięk) świetnie spisują się na zewnątrz obiektów. Jak jednak chronić nasz dobytek w momencie, kiedy z naszego domu okazjonalnie, lub cyklicznie korzystają osoby postronne jak opiekunki, sprzątaczki, robotnicy?

Minikamera w domu – przezorny zawsze ubezpieczony

Czasami bywa tak, że z przyczyn zawodowych osobistych nie możemy poświęcić naszej rodzinie tyle czasu, ile byśmy chcieli. Dotyczy to zwykle rodzin z dziećmi, gdzie mamy często po skończonym urlopie macierzyńskim, nie mogą oddać dziecka do żłobka, ani zostać dłużej w domu na urlopie wychowawczym. Jedynym rozwiązaniem dla rodziny, jest wtedy zatrudnienie opiekunki.

Strach przed pozostawieniem malucha wykwalifikowanej, ale bądź co bądź obcej osobie minimalizuje zastosowanie w domu minikamer, chociażby takich, jak te dostępne w Sklepie Detektywistycznym 24a-z.pl. Decydując się na ofertę ze sprawdzonego źródła, masz pewność, że zakupiony sprzęt będzie działała bez zarzutu, a bogata oferta produktów z możliwością rejestrowania dźwięku i obrazu pozwoli ci wybrać to, czego akurat potrzebujesz.

Jakie możliwości kontroli zyskuje się dzięki ukrytym kamerom?

Współcześnie sprzedawane ukryte kamery, czy też dyktafony w niczym nie przypominają znanych nam z użytku codziennego urządzeń. Często mają bardzo małe rozmiary, bądź są zamontowane w sprzętach codziennego użytku, jak np.:

  • Długopis,
  • Odtwarzacz MP3,
  • Zegarek biurkowy,
  • Żarówka,
  • Mini radio/odtwarzacz biurkowych,
  • Ramka na zdjęcie.

Ciekawym rozwiązaniem, które doceni każdy rodzic, który musi je zostawić pod opieką niani, czy osoby z sąsiedztwa jest fakt, iż niektóre modele umożliwiają zdalny podgląd tego, co się dzieje aktualnie w naszym domu. Jeśli szukamy rozwiązań, na naprawdę wysokim poziomie, pomogą nam kamery bezprzewodowe IP, które działają nawet w całkowitych ciemnościach, poprzez wykorzystanie podczerwieni. Spokój w pracy i maksymalne skupienie podczas pobytu poza domem umożliwią nam też minikamery GSM, które umożliwiają transmisję danych, nawet gdy nie ma dostępu do internetu.

Opracowanie:

Wielobranżowy sklep internetowy

Czerwionka-Leszczyny , ks Adolfa Pojdy 83a

Podziel się