Materiał Partnera Zalety mebli na zamówienie

Zalety mebli na zamówienie

Jeżeli czeka Cię aranżacja nowego mieszkania i zastanawiasz się nad wyborem mebli do kuchni, łazienki czy salonu albo po prostu chcesz zmienić design Twojego wyposażenia, zaczekaj chwilę, zajrzyj do artykułu! Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw informacji, dlaczego meble przygotowywane na zamówienie są najlepszym z możliwych rozwiązań!

Meble według indywidualnego projektu

Meble przygotowywane na indywidualne zamówienie to idealne rozwiązanie dla osób, dla których istotna jest oryginalność oraz niepowtarzalność. To, co może przygotować firma taka jak Kulbud Piotr Kulfan nie będzie dostępne w żadnym innym miejscu. Niezależnie od tego, czy szukasz wyposażenia do łazienki, kuchni, sypialni, salonu - meble przygotowywane na wymiar sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Co więcej, takie firmy często oferują dodatkowe usługi, takie jak przygotowanie projektu całego wnętrza.

Dzięki szerokiej ofercie materiałów, farb oraz preparatów impregnacyjnych masz możliwość wyboru koloru, tworzywa, z jakiego meble zostaną wykonane, a także ich ogólnego wyglądu. Możesz też szybko i efektownie ukryć w zabudowie to, co nie pasuje do aranżacji całego pomieszczenia, na przykład sprzęt AGD, piec albo termę, rury od zlewu czy nieeleganckie kable lub różnego rodzaju mankamenty.

Funkcjonalność 

Funkcjonalność to kolejny atut mebli, które są przygotowywane na indywidualne zamówienie klienta. Kiedy tworzysz swój projekt lub prosisz kogoś o pomoc w wykonaniu Twojej wizji, możesz samodzielnie zadecydować, ilu szafek, szuflad czy półek potrzebujesz, a także jakiej mają być one wielkości. Dzięki temu w końcu staniesz się posiadaczem wymarzonego regału, który pomieści wszystkie Twoje książki i nie wygnie się pod ich ciężarem. Twoja nowa garderoba pomieści każde ubranie i już nie będzie potrzeby składania eleganckich marynarek czy sukienek, bo miejsce na wieszaki dawno się skończyło. Twoje buty znajdą swoje miejsce na oddzielnych półkach, a przyprawy i posypki do ciastek otrzymają specjalne miejsce w kuchni. Brzmi fajnie, prawda? Ale to wciąż nie wszystko!

Oszczędność miejsca

Rozwiązanie, jakim jest zamówienie mebli na wymiar, to również doskonały sposób na oszczędzenie miejsca lub na wykorzystanie całej dostępnej w mieszkaniu lub domu przestrzeni. Indywidualny projekt przewiduje bowiem wszelkiego rodzaju skosy, nieregularności czy niestandardowe wymiary, czego nie można powiedzieć o meblach pochodzących z masowych produkcji i sprzedawanych w sklepach sieciowych.

Jak więc widzisz, meble przygotowywane według indywidualnego projektu mają same zalety i żadnych wad. To rozwiązanie, które jest nie tylko atrakcyjne wizualnie - dzięki niemu problemy, z którymi trzeba się było zmierzyć, znikną, a mieszkanie lub dom w końcu idealnie wpasuje się w Twój gust!

Opracowanie:

Kulbud Piotr Kulfan

Białystok , W. Wysockiego 40

  • tel. 577 737 278

Podziel się