Artykuł sponsorowany Zabudowa kuchenna z AS Meble – postaw na meble skrojone na miarę!

Zabudowa kuchenna z AS Meble – postaw na meble skrojone na miarę!

Wąskie pomieszczenie kuchenne? A może salon z aneksem? Powodów, dla których decydujemy się dzisiaj na zamawianie mebli do kuchni, na specjalne zamówienie, jest wiele. Wśród nich należy wymienić też bardzo atrakcyjne ceny, przy najwyższym poziomie solidności i estetyki, a także kreatywne rozwiązania funkcjonalne, których nie zapewnią nam konstrukcje kupowane w znanych meblarskich sklepach sieciowych. Poznaj ofertę firmy AS Meble.

Meble kuchenne na miarę – proces tworzenia w pigułce

Proces tworzenie mebli kuchennych na miarę, jest bardzo złożony, co nie oznacza zawsze, że jest prowadzony bardzo długo. Jest to indywidualne uwarunkowanie danej pracowni meblarskiej.

Cała procedura tworzenia zabudowy kuchennej rozpoczyna się najczęściej od wizji lokalnej i szerokiego wywiadu z zamawiającym. Musi on bowiem określić to, jaka stylistyka go interesuje, z jakiego surowca chciałby mieć stworzone meble, a także jakie powinny mieć one barwy i zdobienia. Dobra pracownia ustala zatem z klientem nawet kilkadziesiąt wyznaczników, nawet tak drobnych, jak sposoby otwierania szaf, czy detale w formie uchwytów. Warto przy tym wiedzieć, że na projektowanie mebli, wpływ mają zaś nawet: poziom nasłonecznienia pomieszczeń, rozmieszczenie wentylacji i sieci wewnętrznych, rodzaj podłoża, czy miejsce posadowienia drzwi wejściowych. Zawsze warto zatem pracowni meblarskiej, dostarczać szereg dokumentów architektonicznych i instalatorskich.

Etapy przygotowawcze procesu tworzenia mebli kuchennych na wymiar, uwzględniają również okazywanie podglądowych rysunków, przykładowych zdjęć, czy też wizualizacji komputerowych, do akceptacji klienta. To wtedy, można wprowadzić odpowiednie zmiany, lub też pozwolić przejść stolarzom do właściwych prac produkcyjnych. Po ich zakończeniu najczęściej można liczyć na pomoc przy montażu, a także nierzadko bezpieczny transport.

Jeśli chodzi o to, czego nie widzą zamawiający, czyli o proces produkcyjny, warto wiedzieć, że dzisiaj przebiega on najczęściej w metodologii pracy łączącej tradycjonalizm z nowoczesnością. Tak jest w przypadku firmy As Meble, która część działań wykonuje technikami ręcznymi, a inne dzięki innowacyjnym parkom technologicznym! Nic dziwnego, że od tego producenta, można uzyskać konstrukcje trwałe, piękne, a wręcz magiczne.

Zalety mebli na specjalne zamówienie

Do najważniejszych zalet mebli na specjalne zamówienie zalicza się:

  • idealne dopasowanie do geometrii otoczenia, do rozmieszczenia instalacji i wentylacji, czy materiałów wykończeniowych pomieszczenia,

  • wysoka trwałość całej zabudowy, a także poszczególnych jej elementów, w tym zastosowanie rozwiązań bardzo funkcjonalnych – np. nowoczesne systemy otwierania szaf,

  • uzyskanie niepowtarzalnego efektu wizualnego, gdzie meble są jedyne w swoim rodzaju, a przy tym stworzone z artystyczną wręcz pasją,

  • możliwość dowolnego aranżowania, również z użyciem odpowiedniego oświetlenia, czy elementów z innych surowców, niż drewno – np. panele szklane 3D i kamienne blaty! 

Skorzystaj z oferty firmy As Meble

Firma AS Meble, z wieloletnim doświadczeniem w branży, proponuje klientom szeroki wachlarz usług związanych z produkcją mebli na zamówienie. Realizuje nawet najbardziej nietypowe i innowacyjne projekty meblowe. Ich specjalność to tworzenie mebli łączących funkcjonalność z estetyką, wprowadzając do wnętrz unikalny styl i komfort użytkowania. W ofercie firmy znajdują się eleganckie i ergonomiczne zabudowy kuchenne, funkcjonalne szafy przesuwne, praktyczne zabudowy wnękowe, garderoby oraz różnorodne meble wolnostojące.

Opracowanie:

As Meble Andrzej Steć

Gdańsk , Burgaska 4b lok. 9

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter