Artykuł sponsorowany Usługi stolarskie

Usługi stolarskie

Coraz większa liczba osób dąży do tego, aby w swoim otoczeniu wykorzystywać oryginalne elementy dekoracyjne. Warto zacząć od okien i drzwi! Montaż stolarki otworowej wymaga jednak specjalistycznej wiedzy, sprzętu oraz wiedzy na temat prawidłowej konstrukcji i łączenia wszystkich elementów. Warto zlecić to zadanie specjalistycznej firmie. Usługi stolarskie cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów.

Firma Ady Pro to przedsiębiorstwo w Białej Podlaskiej, które bardzo szybko rozwija się i śledzi bieżące trendy w stolarce. Naszym klientom oferujemy usługi montażowe takie jak montaż okien, montaż drzwi, demontaż okien, demontaż drzwi, a także montaż i demontaż bram garażowych. Zdajemy sobie sprawę, że stolarka otworowa wymaga dużej wiedzy, doświadczenia i precyzji w działaniu. Są to elementy, które wpływają na nasz komfort życia i do prac nad nimi wykorzystujemy odpowiednie zaplecze techniczne oraz narzędzia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i proponujemy najlepsze dla niego rozwiązania.

Montaż i wymiana okien

Nie wyobrażamy sobie domu czy mieszkania bez okien. Montaż dużych okien to ciekawe rozwiązanie, jeśli zależy nam na większej ilości światła w pomieszczeniach zaciemnionych. Prawidłowy montaż okien i drzwi niezbędny jest do ich sprawnego funkcjonowania i jest niemal tak ważny jak wykonanie samego okna czy drzwi. Zaleca się montaż stolarki okiennej w nieotynkowanych ościeżnicach, ale po zatynkowaniu ścian zewnętrznych i wewnętrznych. W Ady Pro montaż okna dzielimy na cztery fazy: umieszczenie okna w otworze, zamocowanie go, uszczelnienie oraz regulację i wykończenie. Każdy z tych etapów jest równie ważny! Nasi pracownicy dbają o prawidłowy układ okien w liniach poziomej i pionowej. Do mocowania okien wykorzystujmy produkty od sprawdzonych producentów i dostawców. Na bieżąco sprawdzamy funkcjonowanie skrzydła: czy się rozwiera, uchyla, otwiera na właściwą stronę i dbamy o odpowiednią regulację zawiasów. Nasza firma montażowa oferuje również szybki montaż drzwi i w przypadku takiej konieczności przeprowadzi wymianę drzwi na nowszy model. Każdy przysyłany przez nas monter dba o wysoką jakość oferowanych usług, dokonuje niezbędnych pomiarów i wyliczeń oraz zwraca uwagę na ewentualne trudności i doradza zmiany w projekcie, gdy jest to potrzebne do prawidłowego montowania drzwi czy montowania okien.

Bramy garażowe

Bramy garażowe to dziś niezbędny element projektu domu, dlatego duża część oferowanych przez nas usług dotyczy właśnie montażu bram. Nie straszna nam wymiana bramy starego typu na bardziej nowoczesny model. Oferujemy także serwis bram garażowych różnych typów i modeli, który cieszy się dziś dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Przy pracach monterskich przy bramach ważne jest to czy nasz model wyposażony jest w napęd automatyczny. Trzeba, bowiem pamiętać, żeby zostawić nieco więcej przestrzeni na jego komponenty i doprowadzenie zasilania do garażu. Trzeba też dopracować nadproża i węgarki, ponieważ jakikolwiek błąd w tym momencie może skutkować uszkodzeniem bramy i szybkiego zużycia jej poszczególnych elementów. Warto zadbać też o odpowiednie wypoziomowanie posadzki, aby nie powstały szczeliny i nie pojawiły się problemy przy otwieraniu i zamykaniu bramy.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas