Artykuł sponsorowany Tajemnica sukcesu kołków drewnianych, prętów drewnianych i drążków marki Kabus rozwiązana

Tajemnica sukcesu kołków drewnianych, prętów drewnianych i drążków marki Kabus rozwiązana

Firmy prześcigają się w ofertach. Produkty są więc stale ulepszane – tak, aby spełniały rosnące oczekiwania konsumentów. Okazuje się, że nawet tak drobne elementy, jak kołki drewniane do łączenia elementów meblowych mają niemałą konkurencję na rynku meblarskim. Co sprawia, że drążki, pręty drewniane oraz kołki do wbijania ręcznego i automatycznego marki Kabus cieszą się taką popularnością? Dlaczego firmy meblowe najchętniej sięgają po elementy właśnie tej firmy?

Liczy się jakość

Żadne gospodarstwo domowe ani firma nie obejdzie się bez mebli, chociażby tych podstawowych. Te zaś, niezależnie zaś od przeznaczenia, muszą być solidne i trwałe. Oprócz łączników metalowych, takich jak między innymi konfirmaty, do złożenia każdego biurka, szafy, regału czy komody potrzeba również drewnianych kołków, na których cała konstrukcja często się utrzymuje. Elementy te muszą zatem być najwyższej jakości, w przeciwnym razie nie wytrzymają obciążenia. Uznanym producentem kołków drewnianych do mebli jest spółka Kabus z siedzibą w Odrowążu w województwie opolskim.

Oferta meblowych elementów drewnianych

Kołki meblowe to niejedyne akcesoria rozchwytywane na rynku elementów drewnianych do mebli. Równie dużym powodzeniem cieszą także drążki do łóżek dziecięcych i mebli tapicerowanych, drewniane pręty czy dyble. Wszystkie te części muszą być takiej samej, powtarzalnej wielkości, odpylone i mieć gładkie krawędzie. Dopiero wówczas spełnią swoją funkcję prawidłowo i będzie można je wykorzystać przy składaniu danego mebla. Oferowane przez siebie drążki ryflowane i gładkie spółka Kabus produkuje z drewna bukowego, charakteryzującego się wysoką twardością i wytrzymałością na znaczne obciążenia przy jednoczesnej łatwej obróbce, a więc idealnego do tego typu zadań. Dzięki temu wytwarzane akcesoria drewniane łatwo szlifować i polerować zaś gotowe elementy meblowe cechuje nie tylko elegancki wygląd, ale również niezwykła trwałość.

Doświadczenie i niezawodność

Przeszło czterdziestoletnie doświadczenie na rynku w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym i dokładną kontrolą pozwala producentowi drążków do mebli, firmie Kabus, oferować swoje produkty najwyższej możliwej jakości. Dzięki stale doskonalonej, wąskiej specjalizacji, drewniane elementy meblowe dostępne są zarówno w najczęściej spotykanych wymiarach, jak i tych niestandardowych. Na zamówienie możliwe jest ponadto wykonanie dowolnych elementów meblowych z innego drewna niż buk lub też odmiennie wykończonych. Wszystko to, w połączeniu z atrakcyjną ofertą cenową sprawia, że marka Kobus cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i nieposzlakowaną opinią na rynku.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas