Artykuł sponsorowany Środki ochrony roślin w ofercie Roltex FHU Laskowski Mirosław

Środki ochrony roślin w ofercie Roltex FHU Laskowski Mirosław

Środki ochrony roślin zapobiegają ich niszczeniu przez szkodniki oraz szkodliwe mikroorganizmy. Wśród nich znajdziemy środki chwastobójcze, grzybobójcze, jak i owadobójcze. Szeroki wybór tych produktów zapewnia Firma Handlowo-Usługowa Roltex, która prowadzona jest przez Mirosława Laskowskiego! Dowiedz się, jakie środki ochrony roślin są godne polecenia!

Środki grzybobójcze w uprawie roślin

Środki grzybobójcze, inaczej fungicydy, umożliwiają skuteczną ochronę plonów przed niekorzystnym działaniem grzybów. Dzięki nim zapobiegniesz:

  • problemom szarej pleśni,

  • występowaniu mączniaka zwyczajnego,

  • brunatnej zgniliźnie,

  • parchem i kędzierzawością liści.

Warunkiem pełnej ochrony roślin, jest wybór wysokiej jakości preparatu

– zapewniają pracownicy firmy Roltex FHU Laskowski Mirosław.

W ofercie tego zakładu znajdziesz środki ochrony roślin pochodzące od renomowanych producentów, przebadane pod względem skuteczności.

Większość środków grzybobójczych może być stosowana w różnych stadiach rozwoju rośliny, a przy tym chroni wszystkie jej części. Zastosowanie środków grzybobójczych jest niezwykle proste, gdyż wystarczy rozpuścić granulat z odpowiednią ilością wody i spryskać nią całą uprawę. 

W razie wystąpienia zmian na roślinach, które świadczą o ataku grzybów, w sklepie Roltex, kupisz wysokiej jakości środki lecznicze, które już w ciągu kilku godzin eliminują szkodliwe organizmy, przywracając roślinie właściwy wygląd i właściwości.

Środki chwastobójcze i owadobójcze

Oferta firmy Roltex to także środki chwastobójcze i owadobójcze. W połączeniu z wyżej opisanymi preparatami zapewnią ochronę przed najczęściej atakującymi szkodnikami, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się obfitymi, zdrowymi plonami.

Insektycydy to środki owadobójcze, przeznaczone do walki z owadami atakującymi daną roślinę. Ich działanie jest skuteczne pod warunkiem właściwego dopasowania preparatu, który w swoim składzie zawiera odpowiednie stężenie substancji aktywnych. 

Z kolei herbicydy to środki chwastobójcze, a najlepszym okresem na ich zastosowanie jest wczesne stadium rozwoju rośliny. To młode plony są w największym stopniu narażone na szkodliwe działanie chwastów  – odpowiednio dobrany preparat, zapewni 100% ochronę.

Oprócz regularnego stosowania tych trzech rodzajów środków ochrony roślin warto regularnie nawozić rośliny. Wysokiej jakości nawozy dostarczają niezbędnych do prawidłowego wzrostu rośliny składników pokarmowych i użyźniają glebę. Podczas zakupu nawozów i preparatów do ochrony plonów, wybierz te jak najbardziej naturalne, pozbawione szkodliwych substancji chemicznych! Szczególnie groźne jest używanie pestycydów przenikających do wnętrza rośliny i jej owoców.

Opracowanie:

Roltex Fhu Laskowski Mirosław

Mszczonów , Sienkiewicza 29

  • tel. 46 857 45 47

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas