Artykuł sponsorowany Poznaj zalety szaf na wymiar!

Poznaj zalety szaf na wymiar!

W domach i mieszkaniach bez szaf na wymiar panowałby ciągły chaos, który trudno byłoby ogarnąć. W końcu można w nich przechowywać dosłownie wszystko – ubrania, kosmetyki, chemię gospodarczą, produkty żywnościowe, zabawki oraz inne rzeczy. Doskonale sprawdzają się one w przypadku wizyty niezapowiedzianych gości. Wystarczy kilka minut, aby wszystkie niepotrzebne elementy zostały schowane. Więcej ich zalet znajdziesz poniżej. Zapraszamy do lektury!

Wykorzystaj przestrzeń dzięki szafom na wymiar

Szafy na wymiar pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Doskonale sprawdzają się w małych mieszkaniach, gdzie nie można sobie pozwolić na utratę cennych centymetrów. Jednak chętnie decydują się na nie również właściciele dużych przestrzeni, którzy nie lubią wolnych przestrzeni pełnych kurzu. Dlatego nie przekonują ich gotowe rozwiązania dostępne w salonach meblowych. Innym problemem są skosy oraz wnęki. Trudno zabudować je ogólnodostępnymi produktami. W takich przypadkach większość osób decyduje się na skorzystanie z pomocy stolarza np. z firmy Projekt Brus. Przedsiębiorstwo to zajmuje się zabudową wnęk i oferuje komody, stoliki pod TV, regały, szafy przesuwne oraz szafy wnękowe. Co więcej, może stworzyć projekt mebli, który będzie idealnie dopasowany do wnętrza i spełni wszystkie potrzeby domowników. Z jego pomocą zaaranżujesz salon, kuchnię, pokój dziecięcy, sypialnię oraz łazienkę.

Jak powinna wyglądać szafa idealna?

Ważne jest to, aby była pojemna i dostosowana do preferowanego sposobu przechowywania rzeczy. Meble na wymiar są w takich przypadkach idealnym rozwiązaniem, ponieważ pozwalają na modyfikację półek, szuflad oraz ich ilości i wysokości, co jest niemożliwe w przypadku produktów gotowych. Decydujesz również o sposobie otwierania szafy i dodatkowych elementach, które zapewnią np. ciche zamykanie. Należy także wspomnieć o kwestiach estetycznych – sam wybierasz wymarzony odcień, wzór oraz materiał, który idealnie wpasuje się w stylistkę Twojego wnętrza.


Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter