Artykuł sponsorowany Pokój twojego dziecka pod szczególnym nadzorem zakładu Remodex sp. z o.o.

Pokój twojego dziecka pod szczególnym nadzorem zakładu Remodex sp. z o.o.

Przygotowanie się na przyjście dziecka na świat jest fantastycznym okresem. Młoda mama jeszcze nie wie do końca, co ją czeka, ale przygotowuje się na ten moment jak tylko może najlepiej. Jedną z gałęzi przygotowań jest urządzanie pokoiku dziecięcego. Bajkowe mebelki są piękne, słodkie i urocze. W pastelowych, jasnych kolorach uśmiechają się do przyszłych rodziców. Ale czy wszystkie są bezpieczne?

Bezpieczeństwo to podstawa

Zakładamy z góry, że wszystko, co jest przeznaczone dla dzieci, jest bezpieczne. Jednak niestety, nie zawsze tak jest. Daltego kiedy urządzasz pokoik malucha, koniecznie sprawdź, czy wybrane meble mają odpowiednie certyfikaty jakości nadane przez Zakład badań i wdrożeń przemysłu meblarskiego Remodex sp. z o.o.. Tylko wtedy będziesz mieć pewność, że mebelki są bezpieczne

Dlaczego to takie ważne?

Noworodek nie potrzebuje wiele: wygodna kołyska, przewijak i mata do leżenia. Oczywistością jest to, że wszystko musi być bezpieczne do użytkowania. Ale większe wyzwania przed meblami stoją w czasie, kiedy niemowlę zaczyna raczkować. I wtedy, aż do wieku przedszkolnego, zaczyna się okres testów i eksperymentów. Większość dzieci z wielkim uporem chce poruszać się wyżej niż może, w związku z tym intensywnie wspina się na regały i komody. Te z kolei muszą być na tyle stabilne, żeby się nie przewróciły i utrzymały ciężar szkraba. Poza wspinaniem dzieci często praktykują skakanie z łóżeczka (albo w łóżeczku), gryzienie, szarpanie, uderzanie i inne ciekawe zajęcia. Dlatego te piękne, pastelowe mebelki muszą być bardziej wytrzymałe niż meble dla dorosłych.

Co dokładnie daje certyfikat jakości?

W Zakładzie badań i wdrożeń przemysłu meblarskiego Remodex sp. z o.o. wszystkie meble są poddawane wytrzymałościowym testom. Eksperci mówią, że:

badana jest ich jakość obciążeniowa, łatwopalność oraz bezpieczeństwo i trwałość wykończenia. Jednym z ważniejszych testów jest próba stabilności, stateczności i funkcjonalności.

Kupując meble z certyfikatem, masz pewność, że twoje dziecko będzie bezpieczne w swoim pokoju.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas