Artykuł sponsorowany Oświetlenie ogrodowe pod klucz z firmą RADEX

Oświetlenie ogrodowe pod klucz z firmą RADEX

Piękny dom i ogród to nie tylko dobrze dobrany materiał wykończeniowy na elewację czy różnorodna roślinność i pomysłowa mała architektura ogrodowa. Duże znaczenie ma również oświetlenie zewnętrzne, dzięki któremu o zmroku budynek i teren wokół niego nabiera blasku. By jednak stworzyć swoisty spektakl świateł swojego domu, ważne jest zastosowanie odpowiednich lamp. Olbrzymie znaczenie ma również to, w jakich miejscach zostaną one zamontowane. Jak zatem sprostać temu wyzwaniu? Najlepszym wyjściem jest podjęcie współpracy z producentem lamp ogrodowych RADEX z Krakowa. Firma ta oferuje projektowanie i montaż oświetlenia zewnętrznego pod klucz.

Na czym polega tworzenie oświetlenia ogrodowego pod klucz?

Podejście do tworzenia oświetlenia zewnętrznego znacznie uległo w ostatnich latach zmianie. Dzisiaj nie wystarczy zainstalowanie przy drzwiach wejściowych kinkietów wiszących oraz zamontowanie w ziemi kilku lampek ogrodowych. Jak podkreślają specjaliści z firmy RADEX, wyjątkowe aranżacje wymagają dokładnego zaplanowania i dostosowania zarówno do warunków terenowych, jak i do stylu domu. To dlatego pracownia z Krakowa oferuje tworzenie oświetlenia ogrodowego pod klucz.

Tego typu inwestycja rozpoczyna się od wywiadu z klientem. Przedstawia on swoją koncepcję, a także budżet. Określane są również jego gusta i potrzeby. Kolejny etap to wykonanie wizji lokalnej, po której projektanci RADEX mogą przystąpić do tworzenia wizualizacji oraz opracowań technicznych. Proponują oni również klientom elementy całego systemu oświetlenia zewnętrznego, który może być wykonany z wykorzystaniem lamp stojących i kinkietów własnej produkcji. Akceptacja projektu wiąże się zaś z montażem.

Cała inwestycja pod klucz kończy się kalibracją oświetlenia oraz jej rozruchem. Taki model inwestycyjny przebiega zaś szybko, a inwestor nie musi martwić się o nic. Wszystkie prace od A do Z przejmuje na swoje barki firma RADEX.

Na co przy tworzeniu oświetlenia ogrodowego zwraca uwagę zespół RADEX?

Firma RADEX zrealizowała już wiele inwestycji dotyczących tworzenia oświetlenia zewnętrznego pod klucz, zarówno dla klientów biznesowych i publicznych, jak i indywidualnych. W przypadku domów projektanci i montażyści krakowskiej pracowni starają się zaproponować takie rozwiązania, by światło o zmroku w odpowiedni sposób eksponowało bryłę budynku, elementy małej architektury ogrodowej, kaskady i oczka wodne, rośliny w ogrodzie, a także ogrodzenie, werandę, taras, altanę czy balkon.

Specjaliści RADEX są gotowi tworzyć takie oświetlenie, by optycznie powiększyć dom, a także, by nadać przestrzeni zielonej głębi. Każdy element systemu oświetleniowego jest dokładnie przemyślany i dobrze zestawiony ze stylem budynku oraz ogrodu. Jak dodaje bowiem jeden z projektantów firmy RADEX:

Nasz zespół stawia na nowoczesny design oraz energooszczędność. Proponujemy montaż lamp stojących i wiszących, które nadadzą domowi i ogrodowi niepowtarzalnej estetyki. Przede wszystkim polecamy konstrukcje z wysokiej klasy aluminium i poliamidu w ciekawych geometrycznych formach. Zawsze skupiamy się również na tym, by stworzone oświetlenie było funkcjonalne. Klienci liczyć mogą na zaprojektowanie systemu przyjaznego środowisku. Na życzenie jesteśmy gotowi przygotować oświetlenie w pełni zautomatyzowane i zintegrowane z rozwiązaniem SmartHome.

Dlaczego warto wybrać do ogrodu lampy marki RADEX?

Firma RADEX oferuje tworzenie projektów oświetlenia ogrodu z wykorzystaniem własnych lamp stojących oraz kinkietów wiszących. Dlaczego warto postawić właśnie na nie? Przede wszystkim wyróżniają się one ciekawym awangardowym designem, który świetnie wpisuje się zarówno w estetykę industrialną, nowoczesną oraz skandynawską, jak i w styl klasyczny czy nawet wiejski.

Ponadto lampy marki RADEX cechują się niebywałą wytrzymałością. Niestraszny im jest mróz, woda, wilgoć, korozja, wysokie temperatury czy promienie UV. Obudowa aluminiowa z powłoką poliestrową nanoszoną mechanicznie, a także klosze z poliamidu, gwarantują długą żywotność. Dodatkową zaletą takich materiałów jest ich lekkość, łatwość w utrzymaniu czystości oraz cena. Koszt lamp RADEX jest naprawę niewielki.  

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas