Artykuł sponsorowany Najwyższej jakości produkty oferowane przez sklep MERKURY Akcesoria Meblowe

Najwyższej jakości produkty oferowane przez sklep MERKURY Akcesoria Meblowe

Kupując akcesoria meblowe, warto wybierać najlepszych sprzedawców, którzy jakość produktów stawiają na pierwszym miejscu. W ten sposób można mieć pewność, że zakupione akcesoria będą służyć przez długie lata. Niestety znalezienie odpowiednich dostawców nie jest proste, zwłaszcza że ofert i reklam stale przybywa, a rozpoznanie dobrej firmy staje się coraz trudniejsze. Dlatego warto szukać sprzedawców cieszących się pozytywnymi opiniami nabytymi przez lata działania na rynku. Poznaj ofertę sklepu MERKURY Akcesoria Meblowe.

Wysoka jakość produktów renomowanych marek

Dobry sklep z akcesoriami meblowymi podejmuje współpracę tylko z producentami wykorzystującymi podczas produkcji materiały najwyższej jakości. Więcej o tym mówi specjalista pracujący w sklepie MERKURY Akcesoria Meblowe Mariusza Adamczyka:

Działamy od wielu lat, dlatego wiele wiemy o meblach i zdajemy sobie sprawę z tego, ile warunków musi zostać spełnione, by służyły one swoim nabywcom przez długie lata. Dlatego współpracujemy z przedstawicielami znanych i renomowanych marek, takich jak Hettich, FGV, Blum, GTV, Thermoplast czy Aluprofil. W naszym przekonaniu co do wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów utwierdzamy się, rozmawiając z klientami, którzy potwierdzają, że akcesoria meblowe są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i zdolne do służenia przez wiele lat. Takie głosy sprawiają, że chcemy dalej wykonywać naszą pracę na jeszcze wyższym poziomie.

Szeroka i różnorodna oferta sklepu MERKURY

Każdy klient sklepu lubi czuć, że ma spory wybór produktów. Dlatego naszą ofertę stale rozszerzamy i urozmaicamy, by każdy znalazł coś dla siebie. Dodatkową zaletą oferty jest jej stała aktualność. W praktyce oznacza to, że wszystkie widoczne akcesoria meblowe dostępne są „od ręki”. Klienci mogą w naszym sklepie nabyć między innymi:

  • zawiasy do szafek,

  • prowadnice kulkowe i rolkowe,

  • szuflady samozamykające się,

  • nogi i nóżki meblowe,

  • uchwyty kuchenne,

  • akcesoria kuchenne,

  • żaluzje meblowe,

  • systemy drzwi przesuwnych.

Oczywiście na tym oferta się nie kończy. Co ciekawe, dostępne są także różnego rodzaju estetyczne i wytrzymałe materace do łóżek. Na specjalne zamówienie możliwa jest produkcja materacy o nietypowych parametrach. Oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców, takich jak firmy meblarskie, stolarnie czy hotele i pensjonaty. Każdy może liczyć na indywidualne podejście i fachowe doradztwo ze strony pracowników sklepu mającego siedzibę w Nowym Targu.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas