Artykuł sponsorowany  Najwyższej jakości akcesoria do mebli tapicerowanych – Marex

Najwyższej jakości akcesoria do mebli tapicerowanych – Marex

Firmy zajmujące się produkcją mebli tapicerowanych oraz zakłady tapicerskie realizujące naprawy i renowacje chętnie korzystają z akcesoriów meblowych od sprawdzonych producentów. Na trwałość mebli wpływ ma w końcu nie tylko rodzaj użytych materiałów i projekt, ale również różnego rodzaju mechanizmy poprawiające ich funkcjonalność. Dobrej jakości zawiasy, podnośniki oraz akcesoria do mebli tapicerowanych oferuje firma Marex z Wadowic.

Czym charakteryzują się trwałe meble tapicerowane?

Wybierając meble tapicerowane klient kieruje się ich estetyką, wygodą oraz funkcjonalnością. Coraz częściej decydujemy się na kupno rzeczy, które łączą w sobie kilka różnych funkcji. Piękny i estetyczny narożnik dzięki zastosowaniu odpowiednich mechanizmów meblowych może na przykład zamienić się w wygodne łóżko, a elegancki fotel w ergonomiczną leżankę. Tak naprawdę producentów mebli tapicerowanych ogranicza więc tylko wyobraźnia, bo potrzeby rynkowe są duże.

Klienci szukają komfortowych mebli, które są jednocześnie pojemne i łatwo się rozkładają. Zawiasy do skrzyń na pościel, schowków czy puf z funkcją przechowywania powinny być więc trwałe, solidne i wygodne w użytkowaniu. Ich odpowiedni dobór i wysoka jakość wykonania sprawią, że mebel będzie przez długi czas spełniał swoją funkcję we właściwy sposób. Dlatego projektując meble tapicerowane warto nawiązać współpracę z doświadczonym producentem podnośników, okuć i zawiasów.

Jakie mechanizmy oferuje firma Marex?

Przedsiębiorstwo proponuje szeroki wachlarz artykułów łączeniowych i okuć do produkcji mebli tapicerowanych. W ofercie znajdziemy mechanizmy rozkładania narożnika i amerykanki, mechanizmy do sofy, wersalki i tapczanu, a także mechanizmy do zagłówków i akcesoria z tworzyw sztucznych.

Tak szeroką ofertę uzupełnia możliwość zaprojektowania mechanizmu do mebli tapicerowanych według indywidualnego projektu, co jest bardzo przydatne szczególnie wtedy, kiedy produkujemy meble o niestandardowym wyglądzie i funkcjonalności.

Można u nas nabyć gotowe produkty w każdej ilości, lub zlecić nam zaprojektowanie i produkcję elementów meblowych zgodnych z oczekiwaniami i potrzebami Klientów. Nietypowe konstrukcje wymagają nietypowych rozwiązań, jednak nawet z najbardziej wymagającymi zleceniami poradzimy sobie zgodnie z terminem.

- zapewniają specjaliści z firmy Marex. Eksperci dokonają dokładnych pomiarów oraz stworzą podnośniki, stelaże, rolki czy uchwyty pod konkretny model. Wysoka jakość stosowanych materiałów, precyzja i doświadczenie to cechy wyróżniające producenta w tej branży.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas