Artykuł sponsorowany Najmodniejsze meble łazienkowe!

Najmodniejsze meble łazienkowe!

Nie ulega wątpliwości – łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Dlatego stawiamy przed nią wysokie wymagania. Chcemy, żeby była praktyczna, atrakcyjna wizualnie i dobrze znosiła intensywną eksploatację. Jeśli zależy nam, aby łazienkowa przestrzeń spełniała wszystkie nasze oczekiwania, musimy wybrać meble, które będą nie tylko pojemne i trwałe, ale także estetyczne i dopasowane do stylu, w jakim zaaranżowaliśmy to ważne pomieszczenie. Dowiedz się, jakie meble łazienkowe są obecnie najmodniejsze i na co zwrócić uwagę podczas zakupów.

Dopasuj meble do wielkości pomieszczenia

Przede wszystkim zastanówmy się, jakie meble zdadzą egzamin w naszej łazience. Jeśli jesteśmy szczęściarzami, których łazienka rozmiarem przypomina raczej salon kąpielowy, możemy zdecydować się na każdy rodzaj mebli. Sprawdzą się zarówno lekkie, jak i ciężkie oraz nieco przysadziste szafki w klasycznym stylu. Jeśli natomiast mamy do dyspozycji niewielką łazienkę, wybierajmy meble podwieszane, które optycznie powiększają przestrzeń. Postawmy także na jasne kolory – np. biel lub błękit oraz na błyszczące fronty. Dzięki tym prostym trikom nasza łazienka będzie wyglądała na większą. Niezależnie od tego, w jakim stylu planujemy urządzić łazienkę, pamiętajmy, że wysokiej jakości meble łazienkowe, sanitariaty i płytki znajdziemy w ofercie KB Serwis w Tychach, w województwie śląski.

Meble w stylu skandynawskim wciąż na topie

Styl skandynawski kilka sezonów temu podbił serca nie tylko projektantów, ale także miłośników designu. Nic dziwnego – jest przytulny, naturalny i bezpretensjonalny. Znakomicie sprawdzi się zarówno w małej, jak i dużej łazience. Jakie meble pasują do stylu skandynawskiego? Egzamin zdadzą na pewno modele łączące odcienie bieli lub szarości z drewnem. Meble łazienkowe powinny wprowadzać przytulną, naturalną atmosferę. Pamiętajmy, żeby zaaranżowaną w ten sposób łazienkę udekorować odpowiednimi dodatkami – egzamin zdadzą wiklinowe kosze, nastrojowe oświetlenie i okrągłe lustro w drewnianej ramie.

Modne meble w stylu nowoczesnym

Nowoczesne meble łazienkowe świetnie wyglądają w każdej łazience. Jeśli mamy do dyspozycji sporą przestrzeń możemy pokusić się o szafki w ciemnych odcieniach grafitu lub granatu, jeśli niewielką – wybierzmy klasyczne, jasne kolory. Surowa forma nowoczesnych mebli świetnie współgra zarówno ze szkłem, drewnem, jak i betonem, dlatego zapewnia nam wiele możliwości aranżacyjnych.

Jeśli marzymy o pięknej i funkcjonalnej łazience, musimy pamiętać, że ważna jest zarówno odpowiednia armatura łazienkowa, jak i meble. Dlatego wszystkie rzeczy do łazienki kupujmy w miejscu, które oferuje produkty najwyższej jakości od renomowanych producentów.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas