Materiał Partnera Meble na wymiar jako rozwiązanie dla wymagających

Meble na wymiar jako rozwiązanie dla wymagających

Najlepszy pomysł na meble z klasą i według twoich dokładnych wymagań to zamówienie ich albo u stolarza, albo w firmie, która zajmuje się wykonaniem ich na wymiar. Jeśli jesteś perfekcjonistą i lubisz, by wszystko było po twojemu, to wynajęcie fachowców, by wyposażyli twoje mieszkanie w takie meble, jakie chcesz będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem.

Czego potrzebujesz?

Chcesz urządzić swoje nowe mieszkanie albo wymienić dotychczasowe meble na nowe, ale to co proponują sklepy nie do końca ci odpowiada. Masz już sprecyzowany w głowie projekt i teraz potrzebujesz kogoś, kto go przeleje na papier i zrealizuje. Tu z pomocą może przyjść TIMM FHU Robert Kowalski. Firma dzięki indywidualnemu podejściu do klienta i zaangażowaniu w swoją pracę cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Niezależnie od tego, czy będą to meble kuchenne, meble do salonu czy też półki na książki, wszystko zostanie zrealizowane według twoich wytycznych. Jeśli wybierzesz już firmę, która ma wykonać zamówienie, zanim jej fachowcy wezmą się do pracy, powiedz dokładnie czego oczekujesz, z jakiego drewna meble mają zostać zrobione, jaki kolor mają mieć docelowo, czy chcesz, by posiadały jakieś elementy ozdobne, jakie mają mieć uchwyty, czy mają być w stylu nowoczesnym czy raczej w klasycznej odsłonie. To bardzo ważne informacje. Jeśli ich nie przekażesz potem będzie już za późno.

Wybór wykonawcy projektu

Na rynku działa wiele firm stolarskich i producentów mebli, którzy mają ciekawą ofertę. Wybierając konkretnego wykonawcę warto wziąć pod uwagę kompleksowość usług. Dobrze, jakby oprócz wykonania i zrealizowania projektu, firma w zakresie swoich usług miała też transport i montaż mebli. Wyobraź sobie, że zamawiasz meble do całego mieszkania i musisz je sam składać. Zajęłoby to mnóstwo czasu, a i tak mogłoby się okazać, że coś poszło nie tak. Lepiej, gdy zajmą się tym fachowcy. Zwróć także uwagę, jakie meble robi wybrana przez ciebie firma. Jeżeli specjalizuje się tylko w produkcji mebli kuchennych, a takie potrzebujesz, to w porządku. Jednak gdy masz w planach wyposażenie całego mieszkania lub domu to skorzystaj z usług firmy, w której zostaną wykonane dla ciebie meble. Firma TIMM w zakresie swoich usług ma produkcje m.in. mebli kuchennych, mebli salonowych, szaf przesuwnych, mebli biurowych, szafek, półek, regałów, blatów. Meble wykonane prezentują różne style, od stylu  klasycznego po nowoczesny. Bez problemu dowiozą meble do twojego domu i je zamontują. Firma oferuje także dodatkowo wynajem podnośników koszowych i świadczy usługi przeprowadzkowe.

Podziel się