Artykuł sponsorowany Mazurska Kraina Anna Gnaczyńska sklep ogrodniczy, w którym kupisz artykuły dla pszczelarzy

Mazurska Kraina Anna Gnaczyńska sklep ogrodniczy, w którym kupisz artykuły dla pszczelarzy

Pszczelarstwo to rzemiosło, które swoje początki ma w III w. p.n.e. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na założenie małej pasieki na tzw. własny użytek. Jednak aby pszczoły dobrze funkcjonowały i pasieka przetrwała, osoby decydujące się na założenie pasieki powinny się do tego przygotować. Nie wystarczy tylko kupić uli i postawić ich na łące. Gdzie szukać wiedzy i profesjonalnego sprzętu. Odpowiedź mają pracownicy sklepu ogrodniczego Mazurska Kraina.

Jakie artykuły wybrać dla początkujących pszczelarzy?

Pszczelarze to ludzie, którzy zajmują się opieką nad pszczołami i pozyskiwaniem produktów, które one wytworzą. Najpopularniejszym produktem pszczelarskim jest niewątpliwie miód. Obecnie coraz więcej ludzi poszukuje pasiek, gdzie produkty pszczelarskie są najwyższej jakości. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na założenie pasieki. Na początku swojej przygody z pszczołami należy zaopatrzyć się w odzież ochronną, która zapewni ochronę przed użądleniami owadów. Podstawowe elementy ubioru pszczelarza to kapelusz z siatką oraz drelichowa bluza, która jest bardzo wytrzymała i chroni przed bolesnymi użądleniami. W przypadku uczulenia na jad pszczół należy kupić kombinezon, który zabezpieczy całe ciało. Oprócz uli, początkujący pszczelarz będzie potrzebował także podstawowego sprzętu, który ułatwi mu prace. Do takich artykułów pszczelarskich należy dłuto pasieczne, które powinno być wykonane ze stali nierdzewnej. Musi być ono sprężyste i niezbyt ostre, aby uniknąć przypadkowych skaleczeń podczas pracy w ulu. Zmiotka pszczelarska przyda się do omiatania plastrów miodu z drobnych zanieczyszczeń przed wyjęciem ramki z ula. Podkurzacz służy do odymiania rozdrażnionych pszczół np. podczas wyjmowania ramek z plastrami miodu.

Dlaczego artykuły pszczelarskie można kupić w sklepie ogrodniczym Mazurska Kraina Anna Gnaczyńska?

Na to pytanie odpowie przedstawicielka firmy:

Region Warmii i Mazur to obszar, gdzie występują największe pasieki. Nasz sklep ogrodniczy Mazurska Kraina mieści się w Iławie, a więc jesteśmy w centrum pszczelarskich biznesów. Bardzo często klienci pytali o artykuły dla pszczelarzy, więc wyszliśmy im naprzeciw i dodaliśmy taki asortyment w sklepie. Jakość narzędzi, które posiadamy w ofercie jest bardzo dobra. Swoje wybory konsultujemy z zaprzyjaźnionymi pszczelarzami, którzy już od lat prowadzą pasieki. Sami również uczymy się tego rzemiosła, aby jak najlepiej móc doradzić naszym klientom. Obserwujemy wzrost zainteresowania takimi akcesoriami, dlatego też nawiązaliśmy współpracę z lokalnymi pszczelarzami, którzy cyklicznie pojawiają się w naszym sklepie i doradzają klientom.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas