Materiał Partnera Kołdra do sypialni – na jaką się zdecydować?

Kołdra do sypialni – na jaką się zdecydować?

Niektórzy z nas spędzają więcej, drudzy mniej czasu w łóżku, aczkolwiek to nie zmienia faktu, że spędzamy w nim prawie 1/3 naszego życia! To jeden z powodów, dla których powinniśmy zadbać o komfort w naszej sypialni. Mowa tutaj o odpowiednim wyborze materaca, ale także o pościeli. Większość z nas podczas zakupu kołdry zbytnio nie zastanawia się nad tym, która będzie najlepsza. A to dość duży błąd! Wyróżniamy kilka modeli kołder – jaką wybrać? Sprawdź to poniżej!

Najpopularniejszy model – kołdra puchowa

Wybierając kołdrę, na pewno będziemy mieli do wyboru kilka modeli. Jednak najwięcej osób decyduje się na wybór kołdry puchowej, co wynika z tego, że wyróżnia się niesamowitą wytrzymałością i sprężystością. Oprócz tego są one bardzo lekkie i świetnie chronią przed zimnem. Decydując się na kołdrę puchową, nie musisz się obawiać, że ciało nie będzie mogło swobodnie oddychać. Inną zaletą, którą wyróżniają się kołdry puchowe, jest to, że możemy ich używać praktycznie przez cały rok. Choć warto tutaj zaznaczyć, że na rynku możemy znaleźć kołdry puchowe na lato i kołdry puchowe na zimę, jednak te drugie różnią się po prostu większym wypełnieniem.

Gdzie kupić najlepszej jakości kołdrę? Na rynku możemy znaleźć wiele sklepów, które oferują szeroką ofertę pościeli – w tym również oczywiście kołder. Jedną z takich firm jest Artykuły Pościelowe z Warszawy. W jej ofercie znajdziemy różne rodzaje pościeli, prześcieradła, kołdry, poduszki, koce i narzuty, ręczniki i wiele innych! Warto zapoznać się z szeroką ofertą tego sklepu. Jesteśmy pewni, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Inne modele kołder – jakie jeszcze wyróżniamy?

Kolejny model to kołdra wełniana, która – podobnie jak kołdra puchowa – jest idealna na każdą porę roku. Kołdry wełniane produkuje się z wełny z merynosów australijskich, a także wełny owczej czy wielbłądzia. Jest to doskonały wybór przez cały rok, co wynika z tego, że kołdra wełniana w zimniejsze miesiące świetnie zatrzymuje ciepło, natomiast kiedy jest cieplej – nie musisz martwić się o przegrzanie ciała. 

Kołdra syntetyczna to następny model, który jest wypełniony silikonowy granulatem przypominającym puch. Na ten model kołdry powinny się zdecydować osoby zmagające z alergią, gdyż nie ma możliwości, aby rozwijały się w niej roztocza czy pleśnie. Oprócz tego warto podkreślić, że są one nadzwyczaj lekkie.

Ostatnim modelem jest kołdra bambusowa, którą produkuje się z włókien bambusa. Można o niej wiele powiedzieć, ale przede wszystkim to, że posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. To najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, czy także dla osób, które zmagają się z dużą potliwością.

 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas