Materiał Partnera Kiedy skorzystać z opcji wynajmu toalet przenośnych?

Kiedy skorzystać z opcji wynajmu toalet przenośnych?

Toalety przenośne to mobilne, wolnostojące pomieszczenia, które mają charakter kabin sanitarnych, a łatwość ich transportowania powoduje, że są chętnie wykorzystywana przy wielu różnych wydarzeniach. Sprawia to, że oferta ich wynajmu jest obecnie bardzo szeroka, a na rynku można znaleźć nawet te przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Kto i kiedy może skorzystać z wynajmu toalet przenośnych?

Jak wyglądają i co zawierają toalety przenośne?

Standardowe pomieszczenia tego typu zawierają kilka elementów wspólnych, w skład których wchodzi: pisuar, podłoga o właściwościach antypoślizgowych, wewnętrzny zamek, zbiornik z wentylacją, uchwyty dla rąk oraz podajnik na papier toaletowy. Na rynku dostępne są nawet kabiny typu VIP, które dodatkowo mają umywalkę, ręczniki papierowe oraz dozowniki na mydło w płynie, dzięki czemu będą jeszcze bardziej praktyczne i komfortowe w użytkowaniu. Same kabiny są wykonane z materiałów oddzielających je od środowiska, przez co są ekologiczne, nie wymagają także łączenia z instalacjami kanalizacyjnymi, dlatego od razu po ulokowaniu ich w miejscu docelowym stają się gotowe do użytkowania.

Toalety przenośne dla osób niepełnosprawnych

Firma Pixi z Lublina, oferuje także wynajem toalet dla niepełnosprawnych, które powinny znajdować się szczególnie przy okazji organizowania imprez masowych, aby zapewnić komfort także osobom z trudnościami w poruszaniu się oraz matkom z dziećmi. Wszystko dzięki wielkości tych toalet, która gwarantuje swobodę i wygodę oraz ich wyposażeniu w przedłużone siedzisko, ułatwiające przeniesienie na misę ustępową z wózka inwalidzkiego. 

Co obejmuje i kiedy korzysta się z wynajmu toalet przenośnych?

Z wynajmu toalet przenośnych korzysta się najczęściej:

  • na terenach wykonywania inwestycji budowlanych, np. dróg,
  • na imprezach masowych takich jak koncerty muzyczne, maratony, festiwale,
  • przy parkingach,
  • na polach namiotowych oraz kąpieliskach,
  • na górskich szlakach.

Wynajem toalet przenośnych to bardzo kompleksowe usługi, które obejmują nie tylko ulokowanie ich na miejscu przeznaczenia, ale także dodatkowy pakiet serwisowy. W jego zakres wchodzi dostawa, rozładunek, zamontowanie, a także obsługa techniczna oraz sanitarna, które są w komplecie usług świadczonych przez firmy proponujące tego typu świadczenia.

Wynajem toalet przenośnych to wygodny sposób na zagwarantowanie pomieszczeń sanitarnych na okres tymczasowy w miejscach, w których nie jest możliwe lub nieopłacalne staje się zbudowanie stałych pomieszczeń sanitarnych. 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas