Artykuł sponsorowany Karnisze i karnisze elektryczne of firmy Renoma

Karnisze i karnisze elektryczne of firmy Renoma

Karnisze to nieodłączny element wystroju wnętrz, który pełni zarówno funkcje praktyczne, jak i dekoracyjne. W dzisiejszych czasach coraz częściej sięgamy po nowoczesne rozwiązania, takie jak karnisze elektryczne, które pozwalają na wygodne sterowanie firanami i zasłonami. Razem ze specjalistami z firmy Renoma przyjrzymy się bliżej ofercie firmy oraz dowiemy się, dlaczego warto zainwestować w karnisze elektryczne.

Karnisze tradycyjne i ich zalety

Firma Renoma od lat zajmuje się produkcją i montażem karniszy. Ich produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o detale. Wybierając karnisz tradycyjny, można liczyć na łatwość montażu oraz możliwość dopasowania do każdego rodzaju zasłon czy firan. Ponadto, firma Renoma oferuje bogaty wybór akcesoriów, takich jak końcówki czy wsporniki, które pozwolą nadać wnętrzu indywidualny charakter.

Karnisze elektryczne – nowoczesność i wygoda

Karnisze elektryczne stanowią kolejną część oferty firmy Renoma. Dzięki temu, za pomocą pilota czy smartfona, można łatwo kontrolować firany czy zasłony, bez konieczności wstania z kanapy. To nie tylko wygoda, ale także oszczędność czasu. Niektóre z nich, obok standardowej obsługi posiadają możliwość sterowania ręcznego, tzw. touch motion. Za pomocą jednego ruchu aktywujemy system, który automatycznie odsuwa, bądź zasuwa zasłony lub firany.

Wysokiej jakości napędy i sterowania SOMFY

Warto zwrócić uwagę na to, że firma Renoma poleca wysokiej jakości napędy i sterowania firmy SOMFY. Jako partner programu SOMFY EXPERT, Renoma udziela 5-letniej gwarancji na wszystkie napędy SOMFY. To dodatkowy atut, który przekłada się na pewność co do trwałości i niezawodności zakupionego produktu.

Karnisze elektryczne a bezpieczeństwo

Kolejnym aspektem, który warto uwzględnić, jest bezpieczeństwo użytkowania karniszy elektrycznych. Sterowanie zdalne pozwala na kontrolowanie zasłon czy rolet nawet podczas nieobecności w domu. Dzięki temu można np. sprawić wrażenie aktualnego zamieszkania, co może odstraszyć potencjalnych włamywaczy.

Karnisze są istotnym elementem wystroju wnętrz, pełniącym funkcje praktyczne i dekoracyjne. Obecnie coraz częściej wybierane są karnisze elektryczne, dające możliwość wygodnego sterowania zasłonami i firanami. Firma Renoma, specjalizująca się w produkcji karniszy, oferuje zarówno tradycyjne, jak i elektryczne modele. Karnisze elektryczne zapewniają wygodę oraz oszczędność czasu.

Opracowanie:

Renoma

Warszawa , Surowieckiego 4

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas